Kun avaa minkä tahansa keskustelun, tekee samat keskustelut uudestaan ja uudestaan entisen alapuolella hiukan oikealle ja kun kelaa pitempään, menee jumiin. Kaikilla muilla selaimilla toimii oikein.
Win7 64 käyttis.
IE11 S24 keskustelut ei toimi
3
113
Vastaukset
- sdddf
En käytä IE:tä, mutta onkohan siinä asetuksissa tuo "Yhteensopivuusnäkymä" tjsp.
- Ei auta
Kokeilin sitäkin. Ei myöskään avaa näköjään vastauskenttää. Tästäkin tuli moneen kertaan viestit peräkkäin, sitten alkaa himmentyä ja menee jumiin.
Liittyy varmaan samaan kun googlehaussa ei avaa pikkukolmiosta sitä Välimuistissa ja Samankaltaisia, myöskään Asetukset ei aukea. Joku scriptijuttu varmaan, kaikki muut sivut kuitenkin toimii. Tuo Googlejuttu ei toimi muissakaan IE-pohjaisissa selaimissa. Epäilin mainostenestoa, mutta ei nekään tunnu vaikuttavan, eikä internet-asetukset IE:ssä mitä olen kokeillut.
Tämäkin verkkoselaimet osio toimii muuten normaalisti, mutta kun avaa jonkun keskustelun, menee sekaisin.
Selaimen vaihto.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu3412936Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä3011463- 1081291
En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n841282Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991275Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n581215- 481125
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi781027Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa24931- 33837