Nec nd-2510A

Onko kellään ollut ongelmia polttaa otsikossa mainitulla asemalla dvd rw levyjä? Olen kokeillut useimmilla levymerkeillä mutta tulee vain että levy ei ole tyhjä. Kun yrittää tyhjentää niin ei auta, koko ajan tulee vaan samaa ilmoitusta.
1137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kiitos lukuisista vastauksista:P No kummiskin hain takuuseen uuden aseman ja nyt pelaa....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Burner kirjoitti:

Onko kellään ollut ongelmia polttaa otsikossa mainitulla asemalla dvd rw levyjä? Olen kokeillut useimmilla levymerkeillä mutta tulee vain että levy ei ole tyhjä. Kun yrittää tyhjentää niin ei auta, koko ajan tulee vaan samaa ilmoitusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu