Ostin n: 1-2 v sitten black ops II pelin ja siinä ei ollut yhtään naarmua. Vaihdoin sen pelin kaverille ja sain mw2 ja Call of Duty Ghosts pelit.
Minulla nämä pelit toimi aluksi mutta nettipelaamisen jälkeen ne eivät enää toimi, ne jäävät jumiin mutta voin painaa ps näppäintä ja sammuttaa pelin jolloin pleikkari päästää kolme piipahdusta.
Minulla on mw3 jossa on halkeama mutta toimii mainiosti, mutta mw2 jossa ei ole yhtään naarmua ei toimi?
Mw2 ja Ghosts toimivat kaverilla oikein hyvin muttei minulla.
Minulla on Ps3 500GB Super Slim
Ps3 jumittuu käytetyissä peleissä?
IneedJälp
1
192
Vastaukset
- Vitunsony
Sama vika
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1471909
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir2851047- 35858
Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.80854Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31779Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta17723- 70684
Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?44681- 43670
Helppo selvittää onko oma täällä
Laittaa yhden selvän kysymyksen ja jos kukaan ei osaa vastata, niin oikea ei ole täällä. Saa käyttää vapaasti hyödykse48666