Etsin uusia ystäviä pk-seudulta. Olen 28 v. nainen Helsingistä. Uusia kavereita tuntuu olevan vaikea löytää työn parista tai harrastusjutuista, joten siksi ajattelin laittaa tänne ilmoituksen. Toivoisin yhteydenottoja vain niiltä, jotka ehtisivät nähdä useammin kuin kerran kahdessa kuukaudessa :) Tarkemmin sanottuna haluaisin tutustua ihmisiin, jotka tosissaan etsivät ystäviä eivätkä vain hyvän päivän tuttuja. Sukupuolellasi ei ole väliä ja iältäsi voisit olla jotain 18-40 väliltä. Kiinnostuneet kirjoitelkaa osoitteeseen [email protected]
Ystäviä, pk-seutu
***
1
198
Vastaukset
- Lutu
Minä olen akateeminen leskimies Meilahdesta. Asun Penthousessani Mestaritallin vastapäätä. Siis iso lukaali saunoineen ja terasseineen(40n) katolla ja näen merelle kauas.
Rahahuolia ei todellakaan ole ja niin pirun korea olen. Oikea lutunen.Sinulle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604746Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362169Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti541773- 1841732
Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1671557Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.2811401Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2011242- 881169
- 2071162
- 651104