Hei onko normaalia et mul ei oo alkanu viel menkat? http://steam-cards.com/?click=d1643a /JPG
Onko tää normaalia 14v ikäsenä?
4
302
Vastaukset
- -00poika
mulla alko jo 12v eli ei oo normaalii
- Jkku
Vasta 16 ikävuoden kohdilla kannattaa käydä lääkärissä jos menkat ei ole alkanut.
- Tyhmää kun...
Toi on jotenkin tosi tyhmää kun joku tyyppi kysyy esim et onko epänormaalii jos en oo viel ja oon tän ikänen nii sit tulee joku järjen jättiläinen sanomaan että ei oo normaalii, koska mulla oli jo sen ikäsenä! Et otetaan esimerkkii et oonko luuseri jos oon 16 neitsyt niin sit tulee joku tyyppi sanoovet on epänormaalii ja sen perustelu on se että se ite harrasti sitä jo 14v!!!
- .....
toi.on.vitun.trolli. idiootit..anteeks mutta oikeesti kulinkissä lukee vittu steam cards nii luulis tietävän... Ainii...ettehän te tiiä steamista mitään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 60824
Naisten top-5 red flagit
1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel111783- 46660
Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla220618- 43558
- 53544
- 76533
- 22516
Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k82493Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai37490