Otsikko kertoo kaiken ;) haluaisin tietää mistä tytöt kiihottuu (liikkeet,erilaiset hyväilytavat) ja kiihottuuko tytöt hevosella ratsastettaessa? :)
mistä tytöt kiihottuu?
26
3648
Vastaukset
- 15v
Semmonen syvä, riisuva katse saa sukat pyörimään jaloissa c; ja muutenki kaikki sellanen kosketus josta tulee kylmät väreet, huh ;) ei hevosella ratsastaminen kiihota :)
- juumä
Se o iha helveti kiihottavaa ku seksi aikan kattoo silmii! Semmosel himoitseval katseel ;) ja vaiks jokku jätkät luulee et isot melat o naiste mielee ni ne vaa sattuu pikemminki. Ja sit ku suutelee ni ottaa hiuksist kii sillai ihanasti ni tuntuu hyvält ja pieni läpsimine o joskus kivaa mut ei semmone iha kauhee hakkaamine
- Upupupupupuöuööjänis
Bumppi
- minätykkään
Täs on nyt söpöi juttui ja jotku kiihottaviiki: Bokserit vilkkuu, kiusaamine leikillää, takaapäi halaamine, levee hymy ja silmii kattomine, hiusten silittämine, hidas suudelma, perseesee lyömine (eilujaa :D), rutistamine, lässyttämine :3, sylii ottamine jjajaja on niit muitaki :3 mä ainaki tykkään näistä!
- kiihottunut 17 vuotias
Rinnoista puristelu ja niiden hellä suutelu,
takaapäin halaaminen kiihottaa myös,
Sisäreisien silittely ja hyväily,
Intohimoinen suutelu suulle ja kaulalle,
Halatessa pakaroiden hyväily ja hellä purustelu
Siinä tuli ny jotai ;) :33- Sinkku... Jälleen kerran
Oon 15v tyttö ja mun mielest on ihanaa ku eksä teki nii et tuli siihen mun vieree ja sit se pyys mua menee kontalleen ja sit se sitoi mun silmät nii en nähny mitään jan jälkeen se alko ottaa mun korkkareita pois ja sit lähti mun shortsit ja sen jälkee viel paita sit se repi sen nappi paidan auki ja sieltä pzljastui ihanan lihaksikas mies joka tuli mun taakse otti shortst pois ja tuli mun selän päälle (ei sillee et se makoilee siinä) sitten se tuli ja otti rinsikat auki ja pikkarit lähti alemmas ja alemmas siinä vaihees se oli jo itekki alasti ja sit se puristeli hellästi rinnoista ja näykkäsi hellästi selkää ja niskaa ja kaulaa ja pusutteli poskia ja hiuksia ja vähön peppua mutta me ei pantu tai mitää vielä silloin... Sitten vielä hellä reisien silitys ja peiton alle
- Siistiä
Juu, pistäkää lisää vaan tytöt. Minuakin kiinnostaa ;) 16 v poika
- tythö c:
Suihinotto kiihottaa ♡ se kun poika nauttii mut yrittää peittää sen nii.... meen iha märäks... ja se ihana punainen terska (:
- tyttövaan
Se ku oma jätkä suutelee ja hiplaa jompaa kumpaa reittä samalla ja käy välil iha pillun lähel uh nam;). Kaikist eniten kiihottaa se ku makaan mahallani ja jätkä tulee takaa eka puristelemaa pakaroita ja sitte liukuu päälle makaamaa siirtää hiukset sivuu ja imee ja suutelee kaulaa uuh;)
- dididididi
Se että poika halaa takaapäin, suutelee ja pitelee hiuksista sillee ihanasti kiinni :33
Sitte hyväilee rintoja ja silittelee esim. reisiä ja sitte sillee salamyhkäsesti sivelee navan alta kohti salaisuuksien kammiota ;3- Ihaniajuttuja
Se, et pojan kaa vaik istuttais vierekkäi sohval ja sit se alkais silittää sisäreittä ja alkais siirtää sen käsii housuihin. Takaapäin halaaminen ja silleen, et hieroo samal vähän rintoja :)
- Ridaaja
Ihaniajuttuja kirjoitti:
Se, et pojan kaa vaik istuttais vierekkäi sohval ja sit se alkais silittää sisäreittä ja alkais siirtää sen käsii housuihin. Takaapäin halaaminen ja silleen, et hieroo samal vähän rintoja :)
Ratsastaminen kiihottaa jos satulassa on edessä "etukaari" joka hinkkaa;)
- mutafakaaaa
Todella rumista, karvaisista ja haisevista miehistä jotka kattoo my little ponya.
- 14tyttö
mua ainki kiihottaa jos jätkä ottaa syliin (julkisillakin paikoilla) ja sit takaapäin halaaminen ja suutelu huulille ja kaulaan
- vuosimallia97
Sisäreisien hipelöinti ja suukottelu, koska se tietää aina suuhoitoo.. ;-)
- ♡♡♡♡♡
Märäksi mut saa jos poika nuolee pillua ja varsinkin klitorista ♡
- hahakakka<3
no jos jätkä kaataa mun päälle paskaa ja nuolee sen pois, tiiän et oon vähä outo mut oli pakko kertoo XD
- 6vuottakokemust
Ei, ratsastus ei kiihota. Ideanahan olisi istua istuinluilla siinä, MUTTA jos nojaa siihen etukaareen niin se kyllä enemmänkin sattuu D:
- ????????????????????
Mua kiihottaa jos joku läimii häpyhuulia :D Olenko outo
- looloolo
Jos poika halaa takaapäin, tekee fritsui, haluu pussailla paljo, koskettelee tissei&persettä ja sillee
Tytöt kiihottuu kun näkee kesäkurpitsan.
- Huh HTV jjfgv
Nicee. Lisää vaa. :P
- sex-puutarhani
Mä kylvän koka vuosi porkkanoi !! Sit mä kyttään,kun ne kasvaa isoiks !!! Sittemä kiihotun hirveest,kun ne on isoi.....ja alan käyttää niitä vuorotellen pillussani !! Hirveen kiihottavaa se kasvun seuraamine !!!!!
- unelmani
No jos poika halaa takaa päin ja suutele sua ja ottaa sylii ja kaikkee tollasta
- Anonyymi
Takaata halaaminen
Korvan näykkiminen
Koskettelu
Siltä mahaa ja siirry rintoihin
Puristele rintoi
Suutele kaulaa
Syliin kaappaaminen ja intohimonen suutelu
Tuhmat puheet
Yhtäkkii tuut takaat ja alat suutelee
Ku halaat purista hellästi persettä - Anonyymi
Mää tykkään siitä et mun silmille laitetaan side ja kuuleminen estetään sit poika alkaa riisuun mua ja kosketteleen sit se plugaa anal plugin perseeseen ja vaihaa mun asentoa vähän väliä välil muna suussa tai pillussa
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur1751980- 1721711
Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍1691588Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."
The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise241393Sofia Virralla ja Minja Koskelalla ei mitään käsitystä terveyskeskusmaksuista!
Vasemmistopimut Sofia ja Minja täysin ulkona sote asioista, ei minkäänlaista käsitystä edes mittaluokasta, missä terveys981355Juusolle sataa vihaisia viestejä hoitajilta ja loput nauravat hänelle
Ei löydy montaakaan, joka kehuisi Juuson toimintaa ministerinä: "Selvä enemmistö Juuson päivitykseen reagoineista on su1541028- 1001027
Persuehdokas uhkasi tappaa "jätkän" ja ravintolayrittäjän
Kuuntele tästä kuinka meuhkaa. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/4eb3034d-48c5-4f31-b53c-42be3dc9607c731017Rokotevastaiset aiheuttaneet lasten kuolemat USA:ssa, eivätkä pyydä anteeksi
Jo kaksi lasta kuollut tuhkarokkoon Texasissa, koska rokotevastaiset ovat toimillaan tuhonneet suojaavan rokotekattavuud228856Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,57788