15tuuman asiallinen tehon tarve?

Sellaista mukavas tutinaa jota jaksaa kuunnella pidempäänkin?
361
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kysymyksen asettelua voisi miettiä toisin.. maybe?

Äänestä

Kannattaa pyrkiä subbareilla maanjäristykseen tasoon, sen ne huomaa naapurin mummon lisäksi toisella puolella maapalloa jenkitkin ja luulevat että laiton ydinkoe on tehty.

Äänestä

Riippuu siitä kuinka kovaa haluat soittaa ja kuinka isossa/pienessä/tyyppisessä kotelossa elementti majailee. Mikä elementti?
Sanoisimpa että sopiva vahvistin on jotain väliltä 100 - 2000W

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ei 1 km päästä kirjoitti:

Sellaista mukavas tutinaa jota jaksaa kuunnella pidempäänkin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu