Sisko pieree

Mitä tekisin, kun usein esimerkiksi televisiota katsoessa koulun jälkeen sisko tulee ruudun eteen , virnistää ja pieree äänekkäästi? Hän myös katsoo huoneessaan pornoa tosi kovalla ja masturboi kybällä.
6395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

lienee etsii julkisuutta....tai on muuten vaan seko....

Äänestä

Ilmeisesti siskoa panettaa. En ole kysynyt, onko hän seko.

Äänestä

Ota siit videota ja laita nettii. Tai sit laitat sen yhteystiedot tähä :DD

Äänestä
  • :D

    Äänestä

Mee kysymään, pääsekkö mukaan.

Äänestä

anna sytkärillä tulta takapuoleen tulee komia liekki

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kamala tilanne kirjoitti:

Mitä tekisin, kun usein esimerkiksi televisiota katsoessa koulun jälkeen sisko tulee ruudun eteen , virnistää ja pieree äänekkäästi? Hän myös katsoo huoneessaan pornoa tosi kovalla ja masturboi kybällä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu