Älkää ylläpito taas HÄSLÄTKÖ

Olette tunnettuja siitä että teette uudistuksia, joista on käyttäjille enemmän harmia kuin hyötyä...

Nyt suunnittelette että saman viestin voisi "automaattisesti" lähettää usealle palstalle... lisäisi vain häiriköintiä entuudestaan
3124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eikö samaan syssyyn voisi laittaakerrointa eli viesti foorumille tulisi n kertaa! Se olisi jotain se!

Äänestä
  • Ois kätevää kun sais laitettua joka palstalle saman viesti kerran päivässä vuoden ajan.
    Ihan automaattisesti.

    Äänestä

Kohta ylläpito tulee vastaamaan:

"Juuri tämän takia pidämme kyselyitä, että voisimme kuunnella käyttäjiä :)
Terveisin,
Elina
Suomi24"

Sehän on nyt jo tullut selväksi, että käyttäjiä täällä ei kuunnella juuri lainkaan... Tai siis kuunnellaan, se mitä muutama haluaa, voidaan toteuttaa (esim. peukutusten muutoket) mutta se mitä moni haluaa (esim. viestipuu) niin asian eteen ei tehdä mitään

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ei ei ei, ja ei kirjoitti:

Olette tunnettuja siitä että teette uudistuksia, joista on käyttäjille enemmän harmia kuin hyötyä...

Nyt suunnittelette että saman viestin voisi "automaattisesti" lähettää usealle palstalle... lisäisi vain häiriköintiä entuudestaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu