Sontsan tunkeminen perseeseen

Miten käy, jos tunkee sontsan perseeseen ja ava sen? Onko kellään kokemuksia?
4105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sontsa ?

Äänestä

Lähestykäämme asiaa luonnontieteelliseltä kannalta. Mikäli tunget sontikkasi ronsun eli efelantin persuksiin, sen avaaminen voi jopa onnistua, mutta sinulla on vaara saada kärsästä. Oman persauksesi sopivuuden saat selville vasta kokeilemalla.

J:n muotoinen sontsan kahva sopinee paremmin pimpsan puolelle. :-)

Äänestä
  • Kärsällä huitaisu lienee kohtuullinen rangaistus sontsan avaamisesta.

    Äänestä

  • kghk kirjoitti:

    Kärsällä huitaisu lienee kohtuullinen rangaistus sontsan avaamisesta.

    Juu, norsut kärsivät hyvin taitavasti. :-)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kghk kirjoitti:

Miten käy, jos tunkee sontsan perseeseen ja ava sen? Onko kellään kokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu