Elikkäs voisitko ajatella seurustelevasi 181/60 mittaisen 15-v huumorintajuisen pojan kanssa, joka on suht komea, mutta jolla on jenkkakahvat mitkä eivät näy vaatteet päällä, mutta ilman paitaa kyllä?:D Eli onko tytöille keho vai naama luonne tärkeämpi? Vastatkaas toki:3
Tytöt! pojan kropasta..
juuhelikkäs
2105
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Tottakai voisin:) luonne on tärkeämpi kuin ulkonäkö ja itse katson "rumuuden" ennemminkin naamasta, en kropasta (paitsi jos mitat ovat 155/100)
Tietysti voisin, riippuu tosin paljon luonteesta sillä siitähän se enimmäkseen on kiinni. Ulkonäkö ja hyvä kroppa (lihakset) ovat plussaa, mutteivat välttämättömiä. Tosin jos painomitat ovat sairaalloisia jompaankumpaan suuntaan en ensimmäisenä lähtisi tälle henkilölle puhumaan, mutta ei pikkuvirheet missään nimessä ihmistä pilaa, lähinnä tekevät ainutlaatuiseksi! Missään nimessä älä ainakaan pidä itseäsi alempiarvoisena tollasen tyhmän asian takia, ei kannata tollasilla päätä vaivata. Oon ihan satavarma että löydät kyllä jonkun itelles joka osaa arvostaa sua just sellasena kun oot eikä minään muuna. :)