Anteeksi jos tuli väärälle palstalle. Sellainen kysymys kun omat korvani kutisevat kamalasti. Oikea korva vähemmän kuin vasen. Käytän korvatulppia joka yö ja korvani tulevat niistä joskus kipeämmiksi kuin aluksi. Mutta en pysty nukkumaan ilman niitä. Vasen korva kutisee koko ajan ja se on sisältä märkä. Korvakäytävä tuntuu myös turvonneemalta kuin oikeassa korvassa mutta kipua ei ole. Oikea korva taas on kipeä mutta se on rutikuiva ja hilseilevä. Korvat ovat olleet tälläisia jo pitkään. Mistä mahtaa olla kyse?
Korvista
rastas34
0
79
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1234857Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1864530Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.1191970- 4031721
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331492Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann81292Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3781225- 821170
- 741065
- 921008