Kaikki oli sujunut siihen saakka ulkopuolisen silmin tavallisesti. Istuimme ketjukahvilan nurkkapöydässä vastakkaisilla puolilla. Minä, nuorehko mieshenkilö ja Valtiattareni, noin 40 vuotias nainen. Hän oli ikäisekseen varsin timmissä kunnossa ja hänen kireät kiiltävät farkkunsa myötäilivä hänen treenattua takamustaan. Tiukka musta toppi paljasti lihaksikkaat, mutta naiselliset käsivarret ja jätti näkyviin muutaman sentin tissivakoa. Siemailin vihreää teetä suuresta, noin neljän desin kupista. Valtiatterin oli valinnut juoman minulle. Itse hän joi kevyt-kokista. Minä maksoin, tietenkin. Helteinen kesäsää, kuuma juoma ja jännitys tulevasta saivat minut hikoilemaan sortseissani. Mietin, huomaavatko ihmiset ajeltuja sääriäni niiden kiiltäessä hikisinä. Kaikkien karvojen kulmakarvoista alaspäin tuli olla nimittäin hyvin ajeltuna kun menin tapaamaan Valtiatartani.
"Tänään harjoittelemme itsekuria", Valtiatar sanoi ja tuijotti minua suoraan silmiin vinosti hymyillen. Nyökkäsin reippaasti.
"Käy vessassa pukemassa nämä päällesi", hän sanoi ja ojensi minulle pöydän alitse pienen muovipussin.
"Sinulla on kolme minuuttia aikaa."
Otin pussin käteeni ja tuijotin sitä hetken hölmistyneenä, ennen kuin säpsähdin valtiattereni tuijottaessa minua haastavasti ja lähdin ripeästi kohti kahvilan WC:tä. Syöksyin lähimpään vapaaseen koppiin ja lukitsin oven. Minulla oli kohtalaisen kova pissahätä, jota jännitykseni vain pahensi. Minulla ei ollut kuitenkaan aikaa oloni helpottamiseen. Tiesin kokemuksesta, että Valtiattareni oli varsin tosissaan asettamissaan rajoissa ja säännöissä. Pussista löysin jonkinlaiset läpinäkyvästä, kumin tapaisesta materiaalista tehdyt alushousut. Vetäisin nopeasti löysät sortsini pois. Alushousuja minulla ei ollut, koska Valtiatar oli ne erikseen tältä tapaamiselta kieltänyt. Nihkeät kumihoisut vaativat vähän asettelua ennen kuin ne asettuivat hyvin paikalleen. Ne olivat hyvin kireät mutta joustavat. Etumus oli tehty erillisestä palasta ja puristi penistäni (ja kiveäksiäni) tiukasti kuin kondomi. Sen saumat puristuivat tiukasti nivusiini. Kumin kosketus ajelluilla intiimialueillani tuntui itse asiassa aika kiihottavalta ja tunsin penikseni osoittavan elon merkkejä. Jouduin vetämään muutaman kerran syvään henkeä pukiessani sortseja jalkaan, jotta kehtaisin palata ihmisten ilmoille.
Päästessäni pöytään Valtiatar vilkuili jo kelloa.
"Tiukalle meni", hän sanoi vakavana.
Pyysin anteeksi ja istuuduin nöyränä.
"Juohan teesi loppuun niin päästään eteenpäin."
Juomani oli päässyt jo aika lailla viilentymään, joten join sen nopeasti muutamalla kulauksella.
"Mitä haluasit tehdä tänään", hän kysyi kiusoitellen. Tiesin, että kysymykseen oli vain yksi oikea vastaus.
"Miellyttää sinua parhaani mukaan", vastasin puoliksi kuiskaten. Kahvilan nätti parikymppinen työntekijä keräili kuppeja parin pöydän päässä. Hän vilkaisi meihin nopeasti ja tunsin punastuvani.
"Hyvä. Muistan tuon."
-----
Seuraavat pari tuntia kiertelimme kaupungilla kaupoissa. Valtiatar osti erilaisia kesäasusteita ja minä kannoin ostoksia. Ollessamme erään suuren vaateketjun alusvaateosastolla hän osoitti naisten selästä avointa kokouimapukua.
"Tuo sopisi sinulle", hän sanoi avan normaalilla keskusteluäänensävyllä.
Nyökkäsin nolona, ja toivoin, ettei kukaan kiinnittäisi meihin mitään huomiota. Ajatus naisten uimapukuun pukeutumisesta kieltämättä kutkutti. Enemmän mielessä pyöri kuitenkin alati paheneva pissahätäni. Rakkoni oli ollut melko täysi jo kahvilassa ja suuri kupillinen vihreää teetä ei todellakaan helpottanut asiaa.
Kun liikkeestä poistuttuamme ohitimmme kauppakeskuksen yleisen WC:n, rohkaistuin epätoivoissani kysymään lupaa käydä nopeasti pissalla. Valtiatar katsoi minua voitonriemuisesti.
"Et todellakaan mene. Tänään harjoitellaan sitä itsekuria. Muistathan?" Hän astui muutaman askeleen lähemmäs, lähes kiinni minuun ja alkoi hivellä alavatsaani määrätietoisesti. Pelkäsin rakkoni halkeavan.
"Äläkä luulekkaan, että voit lirautella salaa mistään housunlahkeesta. Erikoisvalmisteiset pöksysi nimittäin pitävät huolen siitä, että kaikki mikä sinusta tulee ulos myös kulkee mukanasi." Tämän sanoessaan hän painoi nopeasti vähän kovempaa ja tunsin kuinka lämmintä pissaa lirahti kumihousujeni joustavaan etumukseen. Tippaakaan ei kuitenkaan valunut housujen lahkeesta, eikä minkäänlaista näkyvää läikkää tullut sortseihini. Tuntemus sai yllättäen penikseni paisumaan, vaikka hätäni ei lainkaan helpottanut, ennemminkin päin vastoin. Oloni oli yhtä aikaa kiihottunut, äärimmäisen nolostunut ja erittäin tukala.
"Seuraavaksi voitaisiin mennä tapaamaan muutamaa ystävääni."
(JATKUU EHKÄ JOSKUS)
Pidätysharjoitus
pinkBo
8
5337
Vastaukset
- rodeli
Tairat olla homo setämies
- Setämies tuu
Kunnon homostelua tää joo
Kullini jäykistyi nyt😉
- Anonyymi
Sulla urpolla ei seiso muu kuin järki hehehee 😅🤣
- Anonyymi
Hei! Kutsumme sinut käymään uudessa chatissa! Meitä on yli miljoona! 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/Z4d6D1
- Anonyymi
Menes niuvanniemeen tapaamaan spedeä buaahaa
- Anonyymi
Täältä löydät nopeasti sukupuolta, suhteita, treffit 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/S7s0C8
Aahhhh!!
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521794154Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään823272Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka242436Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv562226Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi
pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?882085TUNNISTELAATIKKO
Tähän ketjuun voi laittaa yhdellä tai kahdella lauseella (tai vaikka yhdellä sanalla) täydellisen tunnisteen, jonka vain851381Tykkäätkö enemmän tavis- vai julkkiskisaajista tv:ssä?
Tykkäätkö enemmän tavis- vai julkkiskisaajista tv:ssä? Moni reality ja visailuohjelma luottaa julkkiksiin, mutta sentään261290- 401280
Zoo jatkaa - jatkuuko mustamaalaus?
Tänään on päätetty Zoon avaamisesta uudelleen. Mielenkiintoista nähdä kautokurujen reaktio, nyt kun kyse ei ole kunnalli651153Valehdella saa, totuus salataan
Vaikuttaa vähän siltä, että sensuuria toteutetaan juorupalstallakin. Asioita saa kaunistella ja vääristellä, mutta totuu10788