Pidätysharjoitus

pinkBo

Kaikki oli sujunut siihen saakka ulkopuolisen silmin tavallisesti. Istuimme ketjukahvilan nurkkapöydässä vastakkaisilla puolilla. Minä, nuorehko mieshenkilö ja Valtiattareni, noin 40 vuotias nainen. Hän oli ikäisekseen varsin timmissä kunnossa ja hänen kireät kiiltävät farkkunsa myötäilivä hänen treenattua takamustaan. Tiukka musta toppi paljasti lihaksikkaat, mutta naiselliset käsivarret ja jätti näkyviin muutaman sentin tissivakoa. Siemailin vihreää teetä suuresta, noin neljän desin kupista. Valtiatterin oli valinnut juoman minulle. Itse hän joi kevyt-kokista. Minä maksoin, tietenkin. Helteinen kesäsää, kuuma juoma ja jännitys tulevasta saivat minut hikoilemaan sortseissani. Mietin, huomaavatko ihmiset ajeltuja sääriäni niiden kiiltäessä hikisinä. Kaikkien karvojen kulmakarvoista alaspäin tuli olla nimittäin hyvin ajeltuna kun menin tapaamaan Valtiatartani.

"Tänään harjoittelemme itsekuria", Valtiatar sanoi ja tuijotti minua suoraan silmiin vinosti hymyillen. Nyökkäsin reippaasti.

"Käy vessassa pukemassa nämä päällesi", hän sanoi ja ojensi minulle pöydän alitse pienen muovipussin.

"Sinulla on kolme minuuttia aikaa."

Otin pussin käteeni ja tuijotin sitä hetken hölmistyneenä, ennen kuin säpsähdin valtiattereni tuijottaessa minua haastavasti ja lähdin ripeästi kohti kahvilan WC:tä. Syöksyin lähimpään vapaaseen koppiin ja lukitsin oven. Minulla oli kohtalaisen kova pissahätä, jota jännitykseni vain pahensi. Minulla ei ollut kuitenkaan aikaa oloni helpottamiseen. Tiesin kokemuksesta, että Valtiattareni oli varsin tosissaan asettamissaan rajoissa ja säännöissä. Pussista löysin jonkinlaiset läpinäkyvästä, kumin tapaisesta materiaalista tehdyt alushousut. Vetäisin nopeasti löysät sortsini pois. Alushousuja minulla ei ollut, koska Valtiatar oli ne erikseen tältä tapaamiselta kieltänyt. Nihkeät kumihoisut vaativat vähän asettelua ennen kuin ne asettuivat hyvin paikalleen. Ne olivat hyvin kireät mutta joustavat. Etumus oli tehty erillisestä palasta ja puristi penistäni (ja kiveäksiäni) tiukasti kuin kondomi. Sen saumat puristuivat tiukasti nivusiini. Kumin kosketus ajelluilla intiimialueillani tuntui itse asiassa aika kiihottavalta ja tunsin penikseni osoittavan elon merkkejä. Jouduin vetämään muutaman kerran syvään henkeä pukiessani sortseja jalkaan, jotta kehtaisin palata ihmisten ilmoille.

Päästessäni pöytään Valtiatar vilkuili jo kelloa.

"Tiukalle meni", hän sanoi vakavana.

Pyysin anteeksi ja istuuduin nöyränä.

"Juohan teesi loppuun niin päästään eteenpäin."

Juomani oli päässyt jo aika lailla viilentymään, joten join sen nopeasti muutamalla kulauksella.

"Mitä haluasit tehdä tänään", hän kysyi kiusoitellen. Tiesin, että kysymykseen oli vain yksi oikea vastaus.

"Miellyttää sinua parhaani mukaan", vastasin puoliksi kuiskaten. Kahvilan nätti parikymppinen työntekijä keräili kuppeja parin pöydän päässä. Hän vilkaisi meihin nopeasti ja tunsin punastuvani.

"Hyvä. Muistan tuon."

-----

Seuraavat pari tuntia kiertelimme kaupungilla kaupoissa. Valtiatar osti erilaisia kesäasusteita ja minä kannoin ostoksia. Ollessamme erään suuren vaateketjun alusvaateosastolla hän osoitti naisten selästä avointa kokouimapukua.

"Tuo sopisi sinulle", hän sanoi avan normaalilla keskusteluäänensävyllä.

Nyökkäsin nolona, ja toivoin, ettei kukaan kiinnittäisi meihin mitään huomiota. Ajatus naisten uimapukuun pukeutumisesta kieltämättä kutkutti. Enemmän mielessä pyöri kuitenkin alati paheneva pissahätäni. Rakkoni oli ollut melko täysi jo kahvilassa ja suuri kupillinen vihreää teetä ei todellakaan helpottanut asiaa.

Kun liikkeestä poistuttuamme ohitimmme kauppakeskuksen yleisen WC:n, rohkaistuin epätoivoissani kysymään lupaa käydä nopeasti pissalla. Valtiatar katsoi minua voitonriemuisesti.

"Et todellakaan mene. Tänään harjoitellaan sitä itsekuria. Muistathan?" Hän astui muutaman askeleen lähemmäs, lähes kiinni minuun ja alkoi hivellä alavatsaani määrätietoisesti. Pelkäsin rakkoni halkeavan.

"Äläkä luulekkaan, että voit lirautella salaa mistään housunlahkeesta. Erikoisvalmisteiset pöksysi nimittäin pitävät huolen siitä, että kaikki mikä sinusta tulee ulos myös kulkee mukanasi." Tämän sanoessaan hän painoi nopeasti vähän kovempaa ja tunsin kuinka lämmintä pissaa lirahti kumihousujeni joustavaan etumukseen. Tippaakaan ei kuitenkaan valunut housujen lahkeesta, eikä minkäänlaista näkyvää läikkää tullut sortseihini. Tuntemus sai yllättäen penikseni paisumaan, vaikka hätäni ei lainkaan helpottanut, ennemminkin päin vastoin. Oloni oli yhtä aikaa kiihottunut, äärimmäisen nolostunut ja erittäin tukala.

"Seuraavaksi voitaisiin mennä tapaamaan muutamaa ystävääni."


(JATKUU EHKÄ JOSKUS)

8

5487

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • rodeli

      Tairat olla homo setämies

    • Setämies tuu

      Kunnon homostelua tää joo

    • Kullini jäykistyi nyt😉

      • Anonyymi

        Sulla urpolla ei seiso muu kuin järki hehehee 😅🤣


    • Anonyymi

      H­e­i! Ku­ts­­um­me sinut kä­­­ym­­­ään u­­ude­ss­a cha­­­tis­­­sa! Mei­­­tä on yl­­i mil­­­joona! 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/Z4d6D1

    • Anonyymi

      Menes niuvanniemeen tapaamaan spedeä buaahaa

    • Anonyymi
    • Aahhhh!!

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen

      Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja
      Maailman menoa
      228
      2988
    2. Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?

      En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b
      Maailman menoa
      185
      2617
    3. Kirje, PellePelottomalle.

      Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot
      Ikävä
      110
      1237
    4. Voi teitä naisia

      Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies
      Sinkut
      138
      1188
    5. Meni kyllä aika solmuun

      Meidän tutustuminen 😐
      Ikävä
      70
      1098
    6. Martinan hevoset.

      Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait
      Kotimaiset julkkisjuorut
      297
      1095
    7. Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa

      Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka
      Maailman menoa
      370
      1075
    8. Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.

      Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k
      Kaste
      583
      1055
    9. Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?

      Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a
      Kuhmo
      21
      995
    10. Hyvä meininki

      TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap
      Haapavesi
      22
      808
    Aihe