Enpä löytäny muilta valmistajilta tuota valkokalkkivahaa ku Liberonilta niin aloin sitten miettimään, että mikähän siinä on se toimintaperiaate?
Eli käviskö ihan yhtälailla joku muukin vaha jonka annetaan kuivua hetki ja sitten pyyhitään pois? On nimittäin aika suolaisen hintanen tuo valkokalkkivaha..
Valkokalkkivaha, toimintaperiaate?
23567456
1
266
Vastaukset 1
- Foofee
Pintakäsittelyaineet on kalliita. Muiltakin valmistajilta löytyy pigmentoituja vahoja/öljyjä, mutta vähän hankala suositella kun et kerro mihin käyttöön tulee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1031241
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku93862Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella31784- 66693
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93616- 32605
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist16574- 18558
Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43523- 10466