Mikä lastu

Eli siis mikä lastu on paras 1,6 Aveen ja paljon sillä saa lisää voimaa. Kiitos.
985
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

tojoon lastu. haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. on tero typerä. tojoon lastu. hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. voimaa tulee et lähet lentoooon.haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.puaaaaaaaaaaaaaaa

Äänestä

Tuolla näyttäisi olevan jämäkkä tehonlisäys tarjolla Auriiseen.

http://www.bullpower.nl/chiptuning/benzine/toyota.html

Hinta ei paha, vajaa 450 Egee ja polkimen alle napsahtaa heti 10 hevosvoimaa lisää. (Huomaa tuottteen alhainen Alv)
Samaan pakettiin kannattaa hankkia 225/45/18 kiekot että teho välittyy luotettavasti bulevardiin sekä tietysti vahvistetut niskatuet näyttäviä 0-100 äkkirepäisyjä silmällä pitäen.
Kerro kuinka asennus sujuu.

Äänestä

Laita myös vapaavirtausilmansuodatin, tehoa lisää jopa 10 heppaa ja rutkasti vääntöä.

Äänestä

Estrellan sipulilla maustetut antavat Terolle parhaimmat lisäkaasut.

Äänestä

joo vapaavirtaussuodatin tehot nousee100hepalla.hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.vääntöö tullee 250nm lisää, vähintään.haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. tero nousee ilmaan.hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.leveet renkaat niin tuntu onkun vormulassa.haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. tero lippis päähän. johan vauhtia piisaa.hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Äänestä

Mie otin ja muutin tuolta toiselta palstalta tänne kun eläköidyin.
Alkujaan opeleihin suuntautunut mutta vanhemmalla iällä toyota on sopivampi.
Niin se lastu sopii kait sama kuin katettiin eli vanha videonauhuri osiksi ja sieltä löytyy msm 6499-n lastu joka käy ssuoraan keskuspurkkiin.
Asennuksen jälkeen pitää tehä resetti eli alkku kuormittaa vaikka tartilla 9 volttiin, sitte irti ja ladataan täyteen, sitte kiinni ja menoksi , hevosia lisää parikymmentä

Äänestä

Karvanopat ja Wunderbaum sisäpeilin varressa antaa parhaat tehot 1,6 Avensikseen ja muihinkin vapareihin.

Äänestä

Ihan vaan nykäset koivusta tuohenlastun ja teippaat sen kiinni konepeltiin.
Sitten kun huiput (50 km ) on saavutettu voit päristellä ja nauttia vauhdin huumasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


on paras kirjoitti:

Eli siis mikä lastu on paras 1,6 Aveen ja paljon sillä saa lisää voimaa. Kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu