Tietokonekauppa.fi kokemuksia

Kymysys

9

1260

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • teitokonekuppa

      Hieno mainos :-D Toivottavasti kukaan ei erehdy menemään halpaan.

    • Voi apua

      Tulin vasta nyt katsomaan keskustelua ja huomasin viestisi. Tuo EI ole mainos.
      Olen ihan tavallinen asiakas, joka halusi apua. Ei saanut ja tilasi tietokoneen. Kaikki toimi loistavasti jos joku lukee tätä tietojen toivossa.

      PS. Olen pahoillani jos en saa kirjoittaa sivistyneesti. Jos kirjoitan se on automaattisesti mainos. Vai?

    • on kokemus

      Tilasin sieltä pari vuotta sitten miniläppärin ja ei mitään valittamista. Uskaltaisin tilata toistenkin, mutta tähän mennessä ostokset on kyllä löytynyt halvemmalla muualta.

    • Linux-käyttäjä

      Jos möisivät koneita ilman Windowsia ja halvemmalla voisin ostaa. Ei kiinnosta tuo Windows-järjestelmä. Asentaisin tuollaiseen edullisempaan koneeseen Linuxin. En halua maksaa Windows-lisenssistä.

    • Joskus olen tainnut kovon ja näytön sieltä hakea, ei valittamista.

    • Anonyymi

      Tilasin täältä tuotteen sähköposti viestissä jossa oli tilaus vahvistus ei ollut ollenkaan seuranta koodia

      • Anonyymi

        Seurantakoodi tulee yleensä sitten kun paketti on kuljetusyrityksen tiedoissa.


    • Anonyymi

      Rahat lähti, tuote tyhjä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin sinussa haluan koskea

      Tilanne, että pääsisin tutustumaan eri kohtiin sinussa, mitä haluaisin kokeilla. Käsiin haluaisin tutustua, hieroa niitä
      Ikävä
      42
      2266
    2. Sairaammaksi menee: Musk alkaa sensuroida Zelenskyin viestintää X:ssä

      IL: Musk puuttuu Zelenskyin viestintään – X:ään tulossa muutoksia "Elon Musk sanoo korjaavansa X:n, jotta käyttäjät voi
      Maailman menoa
      236
      2055
    3. Kerro nyt jotain

      Itsestäsi minkä haluaisit kaivattusi tietävän?
      Ikävä
      111
      1548
    4. Toisen ihmisen sydämellä

      leikkiminen on äärettömän moraalitonta. Antaa turhiaa toiveita ja sitten olla kuin mitään ei olisi tapahtunut. Kuinka vo
      Ikävä
      144
      1291
    5. On tämä meidän ikäero jo turhan suuri

      Kannattaisi tutustua samanikäisiin.
      Ikävä
      115
      1217
    6. PAM:in mainos, älä mene tänään ruokakauppaan

      kannatan kovasti kaupan työntekijöille lisää liksa. MUTTA lakossa on huonoa, nyt kauppiaat näkevät kuinka vähällä henki
      Ammattiliitot
      138
      1114
    7. Oho! Toivo Sukari paljastaa erikoisista iltatoimista Nadja-vaimon kanssa: "Hän aina putsaa mun..."

      Oho! Onpa iltatoimet tällä pariskunnalla. Toivo Sukari ja Nadja Sukari menivät naimisiin v. 2019. Lue lisää: https://
      Suomalaiset julkkikset
      27
      1107
    8. Millaisena luonteena

      Pidät kaivattuasi??
      Ikävä
      74
      1009
    9. Mitä ajattelet kun

      Katsot kaivattuasi silmiin? Mitä näet silmissä?
      Ikävä
      65
      973
    10. Olen otettu, mutta turhaan kulta testailet

      Sinua minä vaan ❤️
      Ikävä
      70
      960
    Aihe