Sanokaa te joilla on kokemuksia tosta skyteam monkeysta et onko se hyvä. Olis tarkotus ostaa joku mökkimopo, ja mietin tota skyteamii ku ei oo ees kovin kalliskaan. Onko se ostamisen arvoinen, ja pitääkö sitä huoltaa paljon ku näyttäs olevan kiinalainen. ???
skyteam mankii
skyteam
552
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Osta jinkku ehkä kestävin kiinari jos mökkimopoks meinasit ni osta oikein kunnon 125cc tai 160cc tappovehe eikämitään vakiomopoo
On hyvä. Semmonen tuli hommattus n. puol vuotta sitte eikä mitään valittamista
Kaverilla on. Hyvä mut kannattaa virittää jos mökkimopoks aiot hommata. EI oo nyt vuoden aikana ollu YHTÄÄN vikaa ei ees ilmanputsari tukossa toisin ku mun peevee (joka on tosin 30 vuotta vanha että ei niitä oikeen voi verrata) jossa on ollu aika paljon pikkuvikaa (Mut suzuki pv on silti helvetin laadukas kans)
Itellä oli vaan ei oo enää onneks vaihdoin pois. Oli vaikka mitä vika no esim vaihelaatikko oli ihan paska vaihteet hyppi päältä ja voi kyl johtua siitä et hajos kun oli viritetty ja myös mun ajotapa on semmonen keulin ja poltin kumia ja stunttailin. Kyllä se jonkun aikaa kestää.osta vaikka mieluummin aito honda monkey tai sit joku enduro mopo esim yamaha dt.
Tietääkö kukaan et voiko jostai ostaa valmiiks 16mm imukaula jostain skytäri mankii??