Tämä tietysti riippuu paljon lapsesta, mutta minkä ikäisenä teidän lapset ovat jaksaneet keskittyä johonkin lasten elokuvaan?
Itse malttamattomana odotan, että pääsisi lapsen kanssa katsomaan näitä vanhoja lasten elokuvia esim lumikki, leijonakuningas, Tuhkimo, bambi jne jne..
Lapsi nyt 2 ja puolivuotta...
Lapsen kanssa elokuva
Leffahetki
1
214
Vastaukset 1
- jokiiiiiiii
Meillä 3v jaksaa katsoa n. tunnin elokuvan. Eihän sitä ole pakko kerralla katsoa, jos tuntuu ettei keskity. Me käytiin just elokuvissa kesti hiukan yli tunnin ja siellä jaksoi tosi hienosti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 39665
- 86638
Sinä mies olisit
ollut se kenet haluan. Edelleen pidän sinua kaikkein ihanimpana ja tärkeimpänä. Kukaan muu ei ole niinkuin sinä. Mutta s31580Poliisin potkija
Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.16578Miksi jätit minut
Epätietoisuuteen? Tiedän että pelkäsit mitä siitä seuraa jos asiat tulevat mutta silti. Miksen merkinnyt tarpeeksi?37523Tykkäisitköhän todellisuudessa jutella
Minun kanssa kahdestaan, vai onko tämä palstailu enemmän sinun juttu minun suhteen?49511- 34502
Kun et ota yhteyttä, tarkoittaako se
Että olet menny elämässä eteenpäin ja et myös toivo minulta naiselta viestiä enää?62495- 63491
- 68479