Naapuri

Minä muutan suosiolla pois!

Toivon sinulle hampuusi, oikein mulkvisti-juoppo-remusakkI-mutiaisporukkaa seinän taakse!!!
Remutkaa sitten oikein olan takaa yhdessä pihalla ja saakaa HÄÄDÖT!
4200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Toivon sinulle paljon väkivaltaa, riitaa, eripuraa, epäonnea ja paljon vastoinkäymisiä.

KIITOS!!!

Äänestä

Mistä se puri, meinaan se naapuri?

Äänestä

Samoin sinno!

Äänestä

Taisi itselle tulla häätö, nimittäin eräs yksi js sama henkilö tänne on lähettänyt niin sairaita viestejä.. Se jolle nämä viestit kohdistu, toivotan onnea ja älä pelkää meitä normaaleja ihmisiä löytyy vielä!
Kuka tervejärkinen aikuinen ihminen suoltaa sanaa mulkvisti joka lauseeseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Soromnoo kirjoitti:

Minä muutan suosiolla pois!

Toivon sinulle hampuusi, oikein mulkvisti-juoppo-remusakkI-mutiaisporukkaa seinän taakse!!!
Remutkaa sitten oikein olan takaa yhdessä pihalla ja saakaa HÄÄDÖT!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu