kertokaas

Millanen auto tollanen -06 bensa scenic on? Onko varaosat renussa kalliit? Onko paljon tyyppi vikoja? Kamala autokuume tällä tytöllä, niin kaikki tieto olis plussaa ;)
1190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mukavan hiljainen ja ainakin 2,0 litran koneella kulkee ihan mukavasti. Varaosat samoissa hinnoissa muiden kanssa, ei eroja, kun relluosia tuovat muutkin kuin maahantuoja. Tyyppivikana etupään tuenta ja nivelet. Nokkahihnan vaihto hinnakas 90000 km tai 4 vuoden välein maksaa noin 600 euroa alkaen. Hankintaa puoltaa käytetyn edullinen hinta Suomessa, ovat muualla kalliimpia, jopa Virossa. Älä maksa juuri 4000 euroa enempää ellei tosi vähän ajettu. Sama auto 2004 alkaen, eikä rellu mädi, joten parin vuoden ero ei merkkaa juuri mitään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


autokuume kirjoitti:

Millanen auto tollanen -06 bensa scenic on? Onko varaosat renussa kalliit? Onko paljon tyyppi vikoja? Kamala autokuume tällä tytöllä, niin kaikki tieto olis plussaa ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu