Miksi hänellä on tapana aina etsiä mieskavereita ja sitten sinisin silmin väittää että he ovat vain kavereita. Suunnattoman ärsyttävä tapa.
Onko kumppanini pettänyt minua ?
3
84
Vastaukset
- respons.
Tyttöystäväsi kuuluu näihin naisiin jotka viihtyvät parhaiten miesten seurassa ja jutun aiheissa kuin tyttöporukassa. Se ei ole pettämistä tai sitä mitä sinä pettämisellä tässä nyt tarkoitat.
Miehet ovat kavereina usein reilumpia ja joustavampia kuin manipuloimaan kykenevät tai pahimmillaan kieroilevat naiset.
Mutta jos tämä piirre jo nyt tässä seurustelun vaiheessa suunnattomasti sinua ärsyttää niin siinä tapauksessa vaihda naista, sillä tyttöystäväsi kaveripiiri tulee aina koostumaan pääosin mieskavereista. - Vaihdanko naisen ?
Joku selvänäkijä jos vastaisi, kiitos.
Hei
hänellä on huono itsetunto. hän vertaa itseään muihin itseään parempiin naisiin, mutta kun ei pärjää siinä, hän käyttää viehätysvoimaansa miehiin. hänellä on jo lapsuudesta huono itsetunto, sillä kodissa oli valtataisteluja.
oletteko puhuneet rakkaudesta? ja siitä mitä hyvä ja tasapainoinen suhde voi antaa? sinä olet itsekin vielä epävarma ja huomaat, että et saa tyydytystä tarpeillesi. sinua odottaa vaalea nainen, jolla on herkkä sydän ja auttavat kädet. ehkä ajattelet hänen pehmoleluistaan ja matkamuistoistaan hassuja, ne ovat hänelle kuitenkin aitoa totta. sellaisen näen eteen tulevaksi ja ei hän ole lapsellinen, muta sitäkin sydämellisempi.
t. Keskiyö
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun443106Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko5081907Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei171890Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia
jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si771635- 181492
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo431388- 261322
Millainen kaivattusi luonne on?
Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?901309Helena ja Mikko Koivun ero jatkuu edelleen ja loppua ei näy.
Voi eikä, miksi menee noin vaikeaksi avioero ja sopua ei tää ex- pari vaan saa.1081123UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista LPR:ssa
Ilta-Sanomissa oli uutinen. Metsäyhtiö UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista Kaukaan-tehtaalla Lappeenrannassa1071117