Hei..
musta ois kiva järkätä niile ukkoile bileitä mut ku niillä vierailla on aina tylsää... Auttakaa?! mikä mättää??
musta ois kiva järkätä niile ukkoile bileitä mut ku niillä vierailla on aina tylsää... Auttakaa?! mikä mättää??
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
MIULAKIII KERTOKAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAA A AAAAAAAAAAA!!!
Lukekaa noita viestejä taaksepäin ennen kuin rupeette kaikki kyseleen samaa asiaa. Aikaisemmissa viesteissä on monta kertaa puhuttu juhlista...siellä on mm. huijauskoodi jolla saa kutsuttua paljo porukkaa juhliin ja muita vinkkejä joilla saa juhlat onnistuun.
Kaikkien näitä juttuja käsittelevien viestien otsikoissa on mainittu Sims 2 bileet. Kattokaa niitä ja kysykää vasta sitten lisää jos niistä ei ollu apua.
..kannattaa vissiin kutsuu sinne pariskuntia.
Sun pitää kiinnittää niihin vieraisiin huomiota eli siis jutella ja kertoo vitsejä. Poreamme kantsii kans olla ja buffettipöytä ellet ite haluu tehä ruokaa. Oikeestaan riittää vaan musa jonkinlainen ruoka (mun tietääskenu ruoalla ei oo välii mitä se on) ja sit et et vaan yksin tanssi siel vaan juttelet ja silee kiinnität niihin huomiota.