Halpoja äkkilähtöjä - all inclusive

Tietääkö ketään mistä saisi nyt halpoja all inclusive matkoja Turkkiin. Vielä muutama viikko sitten oli Nazarilla hyvinkin edullisia lähtöjä mutta ei ole enää valikoimassa.

Paljon kiitoksia etukäteen avusta!
111401
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Oletko katsonut napsusta tai rantapallosta? Sieltä löytyy kattavasti matkoja. Ollaan joskus oltu all inclusive hotellissa mutta ruuat alkavat helposti toistaa itseään. Toki juomapuoli tasapainottaa tilannetta:) Toivottavasti löydätte jonkun kivan vaihtoehdon. Me lähdemme nautiskelemaan Alanyasta reilun kuukauden kuluttua.

Äänestä

Kesäkuun alusta lähes juhannukseen saakka saa joka vuosi tosi edullisesti kaikenlaisia matkoja,
mutta odotas kun juhannus tulee,niin turha etsiä enää halpoja matkoja.
Se on vaan tosi,lomat alkavat silloin suurimmalla osalla ja jos huonot säät(kuten nyt),
niin hinnat on korkeat ja paikat menneet.

Äänestä

Näin se ikävä kyllä taitaa olla :( Tosiaan oli alle 300€ all inclusive-lomia Alanyaan.

Mukavaa lomaa Minä vain.

Äänestä

Joo, sama ai matka, mistä maksoin 400 näyttää nousseen 800 !, täysin sama matka. No nää ilmat varmaan...

Äänestä

Seuraava halpakausi alkaa heti koulujen alettua elokuussa. Syyskuulle ja lokakuulle hinnat taas nousevat. Tai ainakin näin aikaisempina vuosina. Tänäkin vuonna elokuun lopussa on halvimmat hinnat mutta miten paljon äkkilähdöillä saa alennusta riippuu sitten kysynnästä.

Äänestä

Ette varmaankaan mistään saa halpoja AI matkoja ku enää ei ole MITÄÄN halpoja pakettimatkoja. Eilen tsekkasin netistä tuntitolkulla pelkkiä lentoja Alanyaan. Halvimmillaan nekin n.320.

Äänestä

Ette varmaankaan mistään saa halpoja AI matkoja ku enää ei ole MITÄÄN halpoja pakettimatkoja. Eilen tsekkasin netistä tuntitolkulla pelkkiä lentoja Alanyaan. Halvimmillaan nekin n.320.

Äänestä
  • Aurinkomatkoilla oli ainakin eilen jotain heinäkuulle alk.445 Alanyaan.

    Äänestä

Mitäpä jos googlettaisit ensin Alanyan hotelleja ai:lla ja kävisit samaansyssyyn eri lentoyhtiöiden sivuilla tekemässä koevarauksia. Ja tarviiko sen aina olla hotelli? Voi myös vuokrata asunnon ja käydä ulkona edullisesti syömässä silloin kun ei jaksa laittaa itse ruokia.
Minä varaan aina lennot lentoyhtiön kautta, vaikkaki myös katsastan muut tsydeemit. Meidän aikataululla on aina menneet aika sopivalla hinnalla.
Onnea etsintään!

Äänestä

Pikku vinkki: Kun haet lentoja, tyhjennä selaimen historia ennen hakua. Hassua, sillä tavalla ne halvimmat lennot ovatkin yhä jäljellä.

Äänestä
  • Kiitos, täytyy kokeilla. Silti vaikea uskoa, että enää löytyy parin viikon sisällä edullisia matkoja. Jos sitten tosiaan kun koulut alkaa ja helteet tulee Suomeen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Peki21 kirjoitti:

Tietääkö ketään mistä saisi nyt halpoja all inclusive matkoja Turkkiin. Vielä muutama viikko sitten oli Nazarilla hyvinkin edullisia lähtöjä mutta ei ole enää valikoimassa.

Paljon kiitoksia etukäteen avusta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu