fuck you

mitä vitun järkkee 12 vuotiaiden riidellä jostain
vitun nimimerkistä saatanan kakarat. hölmöjähän te ootte.
3270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ne vitun pässi kakarat riitelee kokoajan
siitä nimestä!!! Painukaa vittuun tältä
palstalta kun ette osaa muuta kuin riidellä
siitä tyhmästä nikistä!!!! Se tyhmä
BuckBEaK kerää kokoajan huomiota!!!
Onneksi olkoon, onnistuit siinä täydellisesti
mutta nyt kehotan BUCKBEAKIA PITÄMÄÄM SEN ISON
TURPANSA KIINNI!!!

Äänestä

Kiva kun muistutit sit. Nyt niit tulee varmaan kymmenen lisää.

Äänestä

oot ihan oikkeessa!!Mitä väii jotai vitun saatanan paska nimimerkillä o väliä!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joku vaan kirjoitti:

mitä vitun järkkee 12 vuotiaiden riidellä jostain
vitun nimimerkistä saatanan kakarat. hölmöjähän te ootte.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu