Miten tehdä aloite panoon?

Tuuttimörkö

Elikkäs ollut tämän hetkisen tyttöystävän kanssa juttua jo noin kuukauden ajan (ei vielä kunnollista suhdetta). Olen ollut yötä jo monesti hänen luonaan mutta suoraan sanottua pillua ei ole tullut. Voin suoraan sanoa että sängyssä nuolemme "kiihkeästi" tovin mutta en vaan keksi aloitetta. En ole törmännyt samaan ongelmaan aikaisemmin ja tuntuu ettei ennen tarvinnut tehdä mitään aloitetta. Hän pyytää minua usein yöksi ja olettaisin että hän olisi valmis.
Miten pitäisi toimia?

7

459

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hdkdk

      Kun nuolet sen kaa alaa riisuun sen vaatteita hitaasti ja sit kiinni vaan

    • Tyttönen

      Sano suoraan että haluaisit mennä pidemmälle ja kysy mitä tyttö on siitä mieltä. Jos hän sanoo ei, niin se sitten on ei. Tyttöystäväsi ottaa asian sitten varmaan myöhemmin puheeksi. Muista olla painostamatta häntä mihinkään :)

    • Lefa23

      Kysy saaks panna. Pilluun tai normaalisti.

    • varovaisestieteenpäin

      Voit iha vihjaa et haluut pidemmälle alkamal viedä esim käsii niille alueille ja voit kysyä ihan suoraan häneltä siinä samal et haluuks se siirtyä pidemmälle, jos einiin ei ja jos joo niin siirryt tyttöystäväsi haluamalla tahdilla eteenpäin.

    • seppok54

      rupee runkkaamaan.

    • otat muijasta kiinni, vedät munan esiin, läpsäset sitä lerssillä kasvoille ja huudat "yllätys!"
      takuuvarma temppu.

    • rennoinmielin

      Pyydä se mahalleen sänkyyn. Alat hieroo sen hartioita ja sitten yläselkää ja sitten alaselkää ja sitten peppua ja sitten jalkoja....reisiä, nilkkoja ja....kyllä se sitten levittää jalkoja jos se haluaa vaikka jostain muualta kans ja kyllä tämä niksi toimii usein :)

      Mutta muista rauhallisesti ja hitaasti hieroo. Voit hiero eka paidan päältä ja sitten sanot että otetaanko paita pois kun se on tiellä....jne jne....

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      57
      1598
    2. Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä

      Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai
      Ikävä
      364
      1151
    3. Kirjoita jotain

      Kivaa, hellää ja piristävää
      Ikävä
      132
      918
    4. Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?

      Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu
      Suomussalmi
      13
      732
    5. Voisit nainen joskus vastata minulle

      Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.
      Ikävä
      63
      612
    6. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      41
      588
    7. Päälle hautaus?

      Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa
      Lieksa
      90
      548
    8. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      43
      513
    9. On tuota ikäeroa meillä kyllä aivan liian paljon

      Etsi samanikäistä kuin olet, niin minäkin.
      Ikävä
      45
      498
    10. Mies Naiselle pyydän...

      älä satuta minua.
      Ikävä
      44
      456
    Aihe