2005 Avensis

Avensiksen moottori käy tyhjäkäyntiä epätasaisesti ja välillä moottori sammuu itsellään ja jäähdytysnestettä häviää, mikä vialla?
499
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

miksi tuollaista romua pitää kun kunnon autojakin on.

Äänestä

hajosiko tojotasi.haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Äänestä

Pettereillä on jutut taas vähissä kun pitää tälläisiä avauksia tehdä. Keksi jotain uutta vaikka se 100000km testi tai vaikka kaasupoljin episodi. Tai vaikka se turvatyynysota.

Äänestä

hajosiko tojotasi.hhaaaaaaaaaaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikä on kirjoitti:

Avensiksen moottori käy tyhjäkäyntiä epätasaisesti ja välillä moottori sammuu itsellään ja jäähdytysnestettä häviää, mikä vialla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu