Eilen oli Ämy rock festivaali Hämeenlinnassa. Tämä sai aikaan flashbackin vuosien takaa.
Olin nuori ja viriili. Pussikaljojen kanssa poikien kanssa kaupunginpuiston rinteelle. Aurinko lämmitti ja lehdet värisivät tuulessa. Elämä tuntui mukava leppoiselta.
Olimme jo muutaman oluen nauttineet ja yleisöä virtasi festari alueelle. Muutaman metrin päähän tuli kolmen tytön seurue jolla tuntui olevan hauskaa.
Tietysti me pojat kiinnostuimme heistä ja ei mennyt kovinkaan pitkään, kun leirimme olivat samalla rantaviltillä. Ystäväni alkoivat olemaan melko lailla humalassa ja he poistuvatkin festari alueelle ja minä jäin tyttöjen kanssa istumaan. Eihän minulla ollut kuin yksi asia mielessä.
Olin jo hetken aikaa silmäillyt vaalean pienirintaisen sinisilmän kanssa. Tunsin värähtelyä nivusissani. Tytöistä vanhin poistui myös seurastamme, joten kaksi tyttöä viltillä ja minä. Huhuh! Hetken jo toivoin toisenkin tytön poistumista, jotta olisin päässyt blondin kanssa puuhiin.
Mutta tämä toinen olikin ilmiselvästi puutteessa. Puheet oli jo hetken aikaa sitten kääntyneet seksiin, mutta toinen tytöistä puhui niin rivoja, että puntissa ei tuntunut enää värähtelyä vaan luulin elimeni räjähtävän!
Paikkamme oli suhteellisen suojainen ja rohkaisin itseni suutelemaan blondia, jolloin toinen tytöistä, tumma ja isompi tissinen, sanoi haluavansa myös.
No mikäs siinä. Sillä välillä kun suutelin brunettea, blondi aukoi kiihkeänä housujani. Stondis tuntui halkaisevan kyrpäni.
Blondi otti moloni suuhun samalla puristelin bruneten tissejä ja olin menettää tajuntani. Hetken päästä tytöt kaatoivat minut viltille ja molemmat ottivat minulta suihin.
Tätähän ei tarvinnut jatkaa kovinkaan pitkään kun nuorelta mieheltä lensi mällit kaaressa. Voi kuinka olisin halunnut jatkaa. Tytöt siivosivat jäljet hymyillen ja sovimme, että asiat ei jää tähän vaan tapaamme uudelleen. Niin kuin teimmekin, mutta se onkin sitten ihan toinen tarina :)
Ämy
jaska64
0
1105
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Oppilas puukotti kolmea Pirkkalan koululla
Tämänhetkisen tiedon mukaan ainakin kolme oppilasta on loukkaantunut puukotuksessa Pirkkalan Vähäjärven koululla. Myös e2166032Jos olisit täällä
Tosin en tiiä miks oisit. (Ja hävettää muutenkin kun ei muka muulla tavoin osaa kertoa tätäkään) Jos jollain pienellä492705- 1562262
Jos yhdistät nimikirjaimet
Jos yhdistät sinun ja kaivattusi ensimmäisten nimien alkukirjaimet mitkä nimikirjaimet tulee? Sinun ensin ja sitten häne412102Kesän odotuksia hyrynsalmella
Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla161779- 821414
Pirkkalan koulussa puukotus, oppilas puukotti kolmea
Ilmeisesti tyttöjä ollut kohteena.1621397Voi Rakas siellä
Olet ollut mun ajatuksissa taas koko päivän. Olet ihmeellinen kertakaikkiaan ja arvostan sinua niin paljon❤️Minulla ei o241321Ohhoh! KAJ laukoi suorat sanat somessa - V-sana mainittu!
Ohhoh! Mitäs mieltä olet tästä huumoriryhmä KAJ:sta? Bara bada bastu on kyllä aikamoinen korvamato... Lue lisää: https351281Erika selvisi hienosti ennakkosuosikin paineista
Hienostihan se meni. Erika jätettiin yksin, eikä häntä tuettu, oli euroviisukiusattu, silti suoriutui ensiluokkaisesti.1091007