Naapurista on jo pidempää kuulunut lähes päivittäin ääniä kun hän katselee pornoa kovaan ääneen. Ei tässä vielä mitään mutta kun videot ovat lähes aina insesti aiheisia.
useimmin veli sisko asetelmallisia mutta silloin tällöin äiti poika aiheisia. Itse meinaan aina oksentaa kun kuulen noita ääniä.
useimmin veli sisko asetelmallisia mutta silloin tällöin äiti poika aiheisia. Itse meinaan aina oksentaa kun kuulen noita ääniä.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Hyi Vittu!
Aloittaja taitaa olla salakatselija, kun noin hyvin tietää.
Ei se mitään meidän naapurin iso 160 kiloinen nahkahomo katsoo sadomasokistisia homovideoita nahkamiehet touhuaa keskenään, siis sadoilee ja masoilee.. Siinä sitä olikin yhtiökokouksessa mummoilla ihmettelemistä kun asiasta keskusteltiin. Hui kauheaa. Peloittaa sellainen.
Täälläpäin katsellaan naapurissa porukalla videoita joissa naiset ottavat hevosilta suihin. Kyllä siinä sperma lentää!
Nielevätkö kaiken? kiinnostaisi ottavatko kaiken mällin nieluun? sitähän tulee hevoselta ihan sairaita määriä.
Ongelmaasi auttaa yksi asia:
kerrostalokyttäämisen lopettaminen
Eikö hevonen hississä herätä taloyhtiössänne kysymyksiä?
Vai mistä tiedät määrän noin tarkkaan?
Huomauta asiallisesti kaverille että laittaa äänen pienemälle tai käyttää kuulokkeita katsellessan pornoa.
en voi aukasta säleverhoja kun vastapäiseen naapuriin tulee poika kyläänhomokaverinsa kanssa sitä hivelyä ja kopelointia on kauhea katsella ja kimitys kuuluu kauas,verhot on pidettävä kiini.Yököttää koko touhu.Pojalla ei kaikki palikat tallessa.
Taidat olla ns. Mamu-Patja!