Käytääkö kukaan enää haalarityyppisiä vaatteita tai ihan haalareita?:D ite siis poika ja talvella käytän ihan toppahaalareita tai sitte semmosia avohaalareita. Ainakin harvemmin kellään näkee, miehillä sillon tällön mutta naisilla en oo tainnu kertaakaan nähdä.
Haalarit
nonniii
3
215
Vastaukset
- nonniii
Eipä oo..:D vieläkö jumpsuitteja käytätte?
- poika983
On mulla sellanen myös, se hyvä alus asuna haalarin alle ( dimex ) kuis vanha oot ja mistä päin oot
- nonniii
20 oon, ja jätetään se asumispaikkakunta kertomatta nii pysyy anonyymina:D Ite oikeestaan muita käytäkkään kun haalareita:D jos joskus farkkuja käyttää, nii kaapista löytyy onneksi farkkuhaalarit, ei tarvi tapella että housut tippuis jalasta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
VVM Riikka Purra ministerin asemassaan valehteli ja rikkoi perustuslakia.
Valtiovarainministeri Riikka Purra (PS) kiisti Ylen ykkösaamussa luvanneensa ennen vaaleja, ettei pienituloisilta leikat489654Purra ennen vaaleja: "pienituloisten etuuksista leikkaaminen ei meille käy"
"...perussuomalaisten ero muun muassa kokoomukseen, joka haluaa leikata pienituloisten etuuksista, se ei meille käy."383596Ammattiliittojen jäsenmaksut valtion maksettavaksi
Ammattiliitot neuvottelvat jäsenilleen paremmat palkat, jotka lisäävät valtio verotuloja. Tästä syystä valton tulee maks323155Toksinen persuvasemmisto
Kun toksiset ihmiset eivät kykene hallitsemaan sinua, saamaan sinua näkemään asiat niin kuin he haluaa, toimimaan niin k202800Rikkaiden ja yritysten veroaleen ei ole varaa
Ei pieni Suomi pysty elättämään vanhenevaa väestöä nykyisellä veroasteella. Ainakin 5-prosenttiyksikköä pitää kokonaisve192365Riikka Purra: Autoilu tulee Suomen valtiolle pyöräilyä edullisemmaksi! Siksi pyöräetu poistettiin!
🐸🐸🐸🐸🐸 Perussuomalaisten trollitehdas kiukkuaa kun Riikka Purra päästi taas sammakoita suustaan että autoilu tulee S3451867"Minua ei kiinnosta opiskelu eikä töissä käyminen"
Voiko lausunnosta päätellä lainkaan mikä puolue saattaisi ajaa tuollaisen kansalaisen elämäntavan mahdollistamista? htt361447- 1011292
Tikkunenällä on kovat luulot itsestään
Mut ei tarjottavana muuta kuin katkeruutta, ilkeyttä ja ilkeä luonne hyih.. oikea miesten nielijä Onneksi kaivatullani131243- 931093