Minkälainen on nykyään Dusseldorfin lentokenttä ja miten vaihdot sujuu? Ilmeisesti ainakin selvästi pienempi kuin Frankfurtin kenttä
Vastaukset 2
- 7+14
Sellainen vähän ummehtunuthan se on, mutta kyllä siellä vaihdot sujuvat ihan jouhevasti ja jos vaihtoaika on pitkä, niin ihan kelpo ruokaakin löytyy.
- Via deutsche
Jos lennot samasta terminaalin haarasta, niin siellä ei siirtymiin kauaa mene, eikä matkaa naapuriinkaan ole paljon, mutta en tiedä onko niiden turvatarkastukset nopeita, kun olen vain vaihtanut siellä.
Terminaaleista löytyy peruspalvelut ja pari putiikkia, eikä voi verrata todellakaan frankkuun, Müncheniin tai Hampuriin. Parempi kuitenkin kuin Berliinin Tegel.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.134742Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois197700Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su47647Töysä otsikoissa
Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!27641Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars99634- 61619
- 43565
Mistäkö haaveilen
Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä29531Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä59525Kuinka hyvin kestäisit?
Oletko miettinyt, että mitä jos olisit pyöreä pullukka ja vielä ruma niin kestäisitkö vai masentuisitko?102520