Onko kokemuksia kotikutsujen tuotteista, lähinnä lastenvaatteista? Mikä on paras hinta-laatusuhteeltaan Me and I, Nosh, Silverjungle, jne..?
Kotikutsut!
Mamma2014
3420
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Noh, yleensä verkostomarkkinoinnin kautta myytävä tuote ei ole hinta-laatusuhteeltaan juuri koskaan järkevä hankinta. Varmaan parhaan hinta-laatusuhteen löydät hyödyntämällä ystäviltä ja tuttavilta saatavia/ostettavia vaatteita, kirpputoreja ja verkkokauppoja. Vaatteet jää niin nopeasti pieneksi, että "yli laadusta" on turha maksaa.
Niin varmaan onkin, mutta kiva saada vähän erilaisia vaatteita, mitä kaikilla ei ole. Me and I on aika kallis, mutta ihania kuoseja. Silverjungle on yllättävän halpa ja blogeissa kehutaan niiden vaatteita. Kivoja ulkonäöltäänkin! Pitäisi varmaan tutustua niihin tarkemmin. Nosh on myös kiva, mutta aika arvokas!
On teillä murheet,hoh hoijaa!