Eli hän tulee meille yöksi ja katotaan leffaa. Hän sanoi että joku draama tai itkemisleffa missä hän voi lohduttaa mua :') kertokaa leffoja
apua poikaystävän kanssa:o
ajvffgjb
16201
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Kattokaa pornoa ja nussikaa!
Joo ei kaikki kiihotu pornosta, eikä kaikkia kinnosta vaa nussimine.
ocean--
Ollan 14
Öööö? En minä tiedä? En itse tiedä, mutta monet itkee Titanicin lopussa... Myös Vihreä maili on aika surullinen, mutta on se aika ahdistavakin...
mä en muute oo koskaan kattonu titanicii ja vihreä maili on hyvin surullinen
Ei kannatakkaa, Titanic on ihan perseest.
ocean-- joka vaan tarttis ny halii
En ole katsonut koko elokuvaa. Laivan uppoaminen, joka kestää kolme tuntia, kuulostaa jotenkin... Njääh!
Tervetuloa kerhoon...
Vihreä maili on ihan helvetin hyvä leffa. Miksi sitä sanotaan kauhuleffaksi? Se on puhdasta draamaa. Ei siinä edes ole mitään pelottavaa. Kingiä yritetään vaan pitää jonkakin kokopäiväisenä kauhukirjailijana.
(Kingistä tuli mieleen) Tales from the dark siden viimeinen tarina oli aika surullinen, mutta toisaalta te ette varmaan halua katsoa leffaa, jossa kaikki muut tarinat (ja sekin oikeastaan) ovat kauhua.
14-Vuotiaat eivät saa katsoa kauhuleffoja.
Ai kiitti ku kerroit. Sori oon 12. :DDDD vittu
The vow on rakkaus elokuva meissä tyttö menettää muistin ja sen poikaystävä yrittää saada sen muistin takas mut Se ei ikinä muista sen rakastumista ja ne rakentaa sen suhteen uudelleen. Perustuu tositapahtumiin.
http://finnish.imdb.com/title/tt0116583/
Itse pidin tuosta.
Katsokaa nyt draamapornoa edes, voitte runkata samalla. (Nykyään tytötkin voivat runkata, kiitos tuhatpäisen 00-04 jonne armeijamme.)
"14-Vuotiaat eivät saa katsoa kauhuleffoja. "
Oletko aivan varma? En nyt juuri muista, mutta joku/jotkut kauhuleffa(t) oli(vat) K-12. Lisäksi vain K-18 on ikäraja. Muut ovat ikäsuosituksia. Ha ha!
Tää on k-16
http://finnish.imdb.com/title/tt0081505/?ref_=fn_al_tt_1
Ehdottomasti kannattaa katsoa, mutta saattaa kyllä tulla uniin kummittelemaan.
Netflixist löytyy Ps... Rakastan sinua. Ihanaa:D