Onko seksikäs kroppa?

21662
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Voi kyllä, herahti vesikielelle heti. Aivan upeat kropat, ylempi minusta seksikkäämpi koska brune.

-19w jäbeleisson

Äänestä

Todellakin!

Äänestä

No siis nuohan ei oo muodokkaita, vaan nuo on lihavia. Ärsyttää kun tuollaiset läskit tytöt luulee et ne on seksikkäitä ja muodokkaita.

Äänestä
  • Ai että Kate Upton on läski siis mitä vittua oikeesti mene vaan panemaan jotain saatanan luurankoja.

    Äänestä

  • Tykkäät varmaan jostakin luurangoista joissa on nahkaa ympärillä

    Äänestä

  • Miten noi muka on lihavia? Ihan varmasti siellä ruudun takan joku homoseksuaali muotikuvaaja/suunnittelija. Nehän näitä naurettavan anorktisia kauneusihanteita pääasiassa luo. Varsinkin tolla brunella on iha unelmavartalo.

    Äänestä

  • Nimimerkki noieioomuodokkaita: Tykkää varmaan luuviuluista joitten kanssa teloo ittensä.

    Äänestä

Nuo ovat naisellisen kurvikkaita eivätkä luurangonlaihoja anorektikoita!

Äänestä

TÄYDELLINEN!!

Äänestä

Een täydelliseksi haukkuis, mutta ooikein muikeat kropat. Varsinkin brunette :3

Äänestä

Tollaset on parhaita :3

Äänestä

Kate

Äänestä

Liian isot rinnat. Ei oo hyviä.

Äänestä

Tässä vielä alaston kuva
http://j.gs/2841832/026-jpg
kelpaako? ;)

Äänestä
  • panisin
    kikkiä

    Äänestä

Kroppa12 nimimerkillä laittanut kommentin ei ole minä jonka keskustelun aloitin. Tämä oli mielipide kysely, ei pervoilua.

Äänestä

Noi on läskejä, ei muodokkaita.. -.-

Äänestä

Läskejä juu. Victoria's Secretin malleilla on SEKSIKÄS KROPPA. Tietenkin jos pojalla on itse vähän läskiä niin ihan varmasti kelpaa nuo naiset kuvassa.

Äänestä

Sen tiiän et noi on ihan helvetin photoshopattuja paskoja

Äänestä

Kummatkin ihan helv*tin seksikkäitä, alko stondaa heti

Äänestä

Juuri tuommoisen muijan minäkin haluaisin viereeni, ei mitään fitness lihaskimppuja saatika luurankoja, eikä mitään ylipainoisiakaan. Nuo ovat juuri sitä eliittiä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kroppa12 kirjoitti:

Onko näillä naisilla teidän mies puolisten mielestä hyvä kroppa? Pitävätkö miehet oikeasti kurveista?

http://media-cache-ec0.pinimg.com/236x/68/0e/c0/680ec0b06e151c6233a2e76f6cef1948.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/01/10/article-0-1A8C30A200000578-717_634x786.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu