Aikaisemmin oli rajoituksena viiden uuden keskustelun aloittaminen vuorokaudessa. Rajoitus on nyt muuttunut viiden keskustelun käymiseksi vuorokaudessa. Tämä tarkoittaa sitä, että maksavienkin asiakkaiden mahdollisuudet saada vastauksia heikkenevät todella paljon, kun potentiaalisten ihmisten kanssa ei pääse edes keskustelemaan, koska he saattavat jo keskustella viiden muun kanssa.
Ylläpidon pitäisi ymmärtää, että treffipalvelu on nyt muuttunut pysyvästi huonommaksi ja mennyt jopa pilalle, kun maksamallakaan ei enää saa samoja mahdollisuuksia kuin aikaisemmin. Vaikka itse pystyisikin aloittamaan keskusteluja, niitä voi käydä vapaasti vain toisten maksavien asiakkaiden kanssa. Aikaisemmin maksavat asiakkaat pystyivät keskustelemaan vapaasti kaikkien kanssa.
Kehotan ylläpitoa perumaan tehdyn muutoksen välittömästi oman etunne vuoksi. Jos ette usko minua, käykää katsomassa city.fi-deittipalvelua, jossa deittailu on loppunut kokonaan liiallisuuksiin menneen rahastuksen vuoksi.
Treffien näivettymisvaara!
6
188
Vastaukset
- tohelotorvi
Harmi kun menivät pilaamaan tuonkin ilon.No,pitää vaihtaa treffipalstaa,näivettyköön rauhassa.Luulenpa että tuossa takana on enemmän ajaa ihmisiä oikeaan elämään tapaamaan oikeita ihmisiä, eikä vaan someilla :)
- Vaihtoon vaan
http://www.happypancake.fi/
Ilmainen ja toimii muutenkin paremmin kuin S24.n viritys. - rajoitukset pois!
@suomi24
Vai on se pilattu jo kesällä???
Pian korjaus takaisin!!! - jo myöhäistä
Ymmärtääköhän @suomi24 ennenkuin liian myöhäistä??
- iloton pelle :(
Luulisi että toimiva palvelu olisi myös @suomi24 tavoite..
Ei vain näytä siltä, pelleilty pitkään
- Jemelia.
Alennuin laittamaan lahjapyynnöksi 14 vuorokauden Treffit, ja lopulta sain säälistä sellaisen yhelt tyypiltä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 501607
- 621562
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p101128- 60931
- 49914
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41765Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit86620Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118617Sotekeskus
Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit32597- 38556