miks tällä on näin hiljasta!!??

kirjottakaa kaikkee kivaa mitä ootte sims 2 pelin kans tehny tai mitä teillä on siinä sattunu
3243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hei, niitä tapahtumia, hassuja että tavallisia, on niin mielettömästi, että kuka ihme niitä jaksaa luetella..? Ihana peli, toden totta! =)

Äänestä
  • no sanokaa vaikka ihan yks vaan(:
    saan sen pelin kohta ja haluisin vähän "maistella"
    :)

    Äänestä

Mulla oli juhlat ja tilasin sit baarimikon jeesaamaan. No, ne juhlat sit loppu ja poistelin niitä juhlakamoja ja sen baarinkin, niin se baarimikko tuli vihasena sanomaan et "Mitä minua turhan takia vaivaat, eihän sinulla ole baariakaan!" Ei muistanu et oli jo pitkän aikaa tarjoillu siitä baarista..=) Vaikka eipä niillä kaiketi sentään muistia olekaan..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yks vaan kirjoitti:

kirjottakaa kaikkee kivaa mitä ootte sims 2 pelin kans tehny tai mitä teillä on siinä sattunu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu