Ketä diggaa täst parhaat bändist. Mulle Smak on KOKO elämä!!!
Smak
Smak fanittaja
161034
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
..olla täyteläinen elämä...mieti vielä kerran! Mitä smakkiin tulee niin unohda jo se on PASKA.
Tuhlaa vaikkapa hetki smackiin TOMPPELI!
Kuka se kimeä-ääninen tyttö on joka siinä laulaa?
Kuka tyttö?
Eiks tääl ketään oikeesti välitä Smakist?
..ei tod. semmosta alarvosta paskaa ei kukaan kuuntele! Alunperin tää smak oli/on tarkotettu vitsiks(tieto).Oli vaan ajan kysymys millon joku PÖLVÄSTI tarttuu koukkuun.
No ei ees ollut Mikään vitsi.. Kuules Smak bändi on ihana ja mä rakastan sitä yli kaiken..!! Mun mielestä Smak yhtyettä ei saa haukkuu!!!!!!!!!! T. kallen Rakastja 4-ever!!!!!!
Kohta se tulee, kivaa!!! Ketä oli
Glorias kun se kuvattiin?!! Oliks hyvä!!!?
Moi mä ainakin välitän ja tänään on eri herkkä päivä kun aion kattoo vaan DVD:tä!!! Kalle on ihanin ja ne soittaa niin hyvin!!
Joops. on se huippu
Kuuntele minua, nuo finninaamaiset, teinit joutavat jäihin, hahahahahahah
Siis smak on aivan paras teiän on aivan turha tulla valittamaan jos toiset dikailee vähän erillaisesta musasta! :)
siis smakhan on paras bändi mitä suomest löytyy!!! Kalleki on nii tosi sulone!!!!!
Finnit on NORMAALI asia kuule!! Ja on sullakin ollut tossa iässä!! Ja muutenkin on mullakin finnei ja MUISTA ETTÄ SE ON NORMAALI ASIA!!!!!!!!!!!!! NI! Ja smak on ihana bändi T: Minä
siis mulle smakki on elämä!!!! se on ihan paras!!!!xD
Niin smak on munkin elämä :D
Kalle (smakista) On maailman paras munkin mielestä
Smak rokkaa aina ja ikuisesti..