kuinka yksinäinen olet?onko kavereita,millaiset välit sukulaisiin ja naapuerihin jne??
ykisnäisyys
7
173
Vastaukset
- zxczxcasdzxc
Istun kämpässäni yksin kaiket päivät. Ei ole yhtään kaveria jota tapaisin, eikä "perheen" kanssa olla pidetty yhteyttä moneen vuoteen. Joskus kuluu kuukausia, jolloin en näe muita ihmisiä, lukuunottamatta siwan myyjää.
- useita kauppaketjuja
Käy välillä jossain toisessa kaupassa
- lande paukku
mitä jos muut kaupat on liian kaukana
- kuinni?
Ei kavereita. Vanhempiin hankalat välit mutta välit kuitenkin. Mummiin ihan hyvät välit. Muiden sukulaisten kanssa en ole tekemisissä kuin häissä, hautajaisissa ja vastaavissa tilaisuuksissa.
- Yksinäinen tarkkaili
Tästä samasta asiasta tehtiin kyselykin vähän aika sitten.
http://keskustelu.suomi24.fi/node/12267156#comment-0 - payback
Aloittaja kyselee tälläisiä ilman, että itse kertoo vastineensa.
Mahtaakohan aloittaja kysyä noita edes tosissaan. Tämän täytyy olla provo.
Aloittaja kyselköön noita itsekseen.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1942035
- 1331128
- 1131063
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa21795- 58786
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä34711ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42628Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175574Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45538- 9522