Antalya

Elikkäs olen lentämässä finnairilla Anatlyyaan tässä kuussa ja olisi kiva tietää minkälainen kenttä siellä on vastassa. Olen siis varannut lennot tjäreborgilta ja samassa on myös bussikyydit hotellille. Eli löytyykö bussit helposti yms.?
1203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Lentokentällä on iso tuloaula, josta voi ostaa tax-free tuomisia ja syömistä. Kentällä on muun muassa Burger King sekä Subway. Hinnat ovat ehkä hitusen hieman halvemmat, kuin Helsinki-Vantaalla. Bussit löytyvät kyllä helposti oppaiden avustuksilla, siellä ne viittovat ihmiset oikeille pysäkkipaikoille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Turggiilähössä kirjoitti:

Elikkäs olen lentämässä finnairilla Anatlyyaan tässä kuussa ja olisi kiva tietää minkälainen kenttä siellä on vastassa. Olen siis varannut lennot tjäreborgilta ja samassa on myös bussikyydit hotellille. Eli löytyykö bussit helposti yms.?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu