Vampyyrit

Vampyyrit tänne

Hei! Päätin sitten tehdä tällaisen virallisen keskustelun vampyyreille, joten toivon, että ihmiset ja muut haukkujat pysyisivät muualla. Pyytäisin myös, että ette tule tänne kyselemään, missä voimme muuttaa teidät, koska uskokaa pois, ette halua sitä! Eli asiallista keskustelua ja kysymyksiä saa esittää. Itse kysyisin näin alkuun, että mistä saatte verta? Itse en enää koske ihmisiin, vaan ostan kaupasta eläinten verta tai jos sopiva paikka löytyy saalistan sen itse. Eihän se toki yhtä hyvää ole, kuin ihmisen veri, mutta menettelee. Eli tervetuloa juttelemaan!

1

106

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pheobe

      Verenluovutus tapahtumat on parhaita, tai sitten vaa hakemaan salaa jostain sairaalasta veripussin.. Ja siis en ite koske eläimiin... Tai no ehkä joskus hätätilanteessa jäniksiin tai oraviin, koska niitä on niin paljon Pääkaupunkiseudulla, mutta yritän välttää niitä, koska niiden veri on saastuneempaa täällä kuin maaseudulla.
      Minkä ikäinen olet? Siis ihmisvuosissa ja sitten ihan oikeasti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Klaukkalan onnettomuus 4.4

      Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes
      Nurmijärvi
      118
      5516
    2. Yleltä tyrmäävä uutinen

      Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/74
      Luterilaisuus
      440
      1729
    3. Missä mustasusi on?

      Suden aloituksia ei ole näkynyt moneen päivään.
      Ikävä
      200
      1203
    4. Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.

      Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk
      Maailman menoa
      20
      1179
    5. Pakko kertoa mies

      Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti
      Ikävä
      111
      1173
    6. Sinä vain tulit elämääni

      Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna
      Ikävä
      86
      1063
    7. Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?

      Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.
      Ikävä
      48
      975
    8. Miten koskettaisit häntä?

      Miten lähestyisit jos hän olisi lähelläsi nyt..
      Ikävä
      64
      951
    9. Mitä ajattelet

      Kaivattusi uskosta tai onko hän uskossa?
      Ikävä
      64
      906
    10. Onko se niin

      Että meillä molemmilla on niin isot egot ettei voi alentua myöntämään kuin tykkää toisesta
      Ikävä
      64
      856
    Aihe