Haemme syksyksi kuvattavaan myyntikatalogiin malleja. Kuvat julkaistaan valtakunnallisessa myyntikanavassa sekä kahdella nettisivulla.
Kuvauksen kohteena on kahden eri valmistajan/maahantuojan koko malliston loppuvarasto. Kyseessä on nuorisovaatteiden ja asusteiden kuvausta, joka suoritetaan pääosin mainostoimiston studiotiloissa. Haemme sekä mies- että naismalleja. Korvaamme matkakulut sekä maksamme pienen palkkion julkaistuista kuvista. Kaikki kuvat malli saa itselleen vapaaseen käyttöön, mutta vasta sen jälkeen kuin ko. mallistot on myyty.
Kuvaamme siis ensisijaisesti vaatteita ei ihmisiä. Kuitenkin mallien on varauduttava vaatteiden sitä edellyttäen varsin rohkeisiin kuviin. Asusteet ovat camo/army tyylisiä ja toisen valmistajan osalta erityisen nuorisovaate painotteisia.
Toivomme, että olisit asusteiden kohderyhmää oleva nuori sekä etelä-varsinaisuomi alueelta.
Jos kiinnostuit, laita sähköpostia [email protected]
Nais/mies malleja syysvaatekuvaksiin
kuvaus
2
182
Vastaukset
- nimimerkki9
Saisiko lisätietoa?
- punkerrocker
Lisätietoa kaivataan, eli normimalleja, vai jotain muuta? Camo/army tyyli kun kuulostaa että voisi olla myös "alternative" malleja eikä vain naapurintyttömisssuomia :)
näillä tiedoilla jää vielä hiukka hämäräksi, ettei tässä olisi joku pervo joka houkuttaa tyttöjä "mallikeikalle"... mikä on se mallisto tai suunnittelija, kai silläkin joku nimi on...?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut romahti Haapaveellä, kiitos Ilkka!
Persut saivat historiallisen tappion haapaveellä! Kiitos Ilkka!1222798- 872461
Nyt tiedän
Että joku on lahjonut jonkun tai olemme idiootteja. Nuo kokkareiden päsmärit tuli valituksi valtuustoon. Onnea vaan kai651900- 1771853
- 561827
Oletko ymmärtänyt
Oletko ymmärtänyt jotain kaivatustasi lähiaikoina tai oletko muuttanut mielipidettäsi kaivatustasi?1581606Sanna Ukkolan kolumni: Rautarouva, joka unohti joukkonsa - Riikka Purran pitäisi katsoa peiliin
"Historialliset tappiot eivät synny vahingossa. Ne syntyvät, kun johtaja unohtaa, ketä hänen piti palvella, kirjoittaa I461596- 1231413
Jokainen suomalainen on velvollinen puolustamaan Suomea
Kaikilla Suomen kansalaisilla on maanpuolustusvelvollisuus eli velvollisuus osallistua Suomen puolustamiseen. Miesten m4011346Paraneeko ilmapiiri nyt?
Paraneeko kunnallispolitiikan ilmapiiri nyt kun persuilla meni vaalit päin pers3ttä ja änkyräpersut tipahtivat vilttiket281289