Mistä voi ostaa näitä 3-5 pv:n kortteja,jolla voi sitten ajella vaikka metrolla mielin määrin,tai saisiko jo Suomesta tilattua eukäteen?
Paris visite lippu/kortti
4
116
Vastaukset
- aktiivinen p
Kuukausi sitten ostettiin tube -asemalta, löytyy niiltä missä on Info -piste. Kävi helposti, ei valokuvia ainoastaan rahat tiskiin. Lippu on vanhanajan bussilipun näköinen noin 2 cm x 4 cm pahviläpyskä. Ettettte ihmettele :-) Museokortti / bussi-tube lippu kannattaa ostaa erikseen tulee halvemmmaksi. Olen tutkinut asian :-) Museokortteja saa museoiden infoista.
- ....
kiitti paljon:)))
- jgkdsö
Me ollaan ostettu aina lentokentältä.
- aabeecee
CDG:ltä saa ostettua, mutta myös normaaleilta metroasemilta. Se kortti on muuten hyvä menemään hukkaan ihan käsilaukussa, kun on semmonen pieni pahviläpyskä. Pidä hyvä huoli :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 477745
- 334293
- 573775
- 503220
- 172916
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons692656- 682550
- 582479
- 402349
- 162306