Onko toivoa enää?

Kuukautiseni olisi pitäneet alkaa lauantaina 9.10.
Aamulämpöni nousi ovulaation jälkeen vain 36.5 asteeseen saakka. Tänään maanantaina lämpö olikin vain 36.4.
Voinkohan olla enää raskaana? Onko kellään ollut näin matalaa lämpöä? En jaksa enää :(
1438
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kuinka niin voitko enää olla raskaana??? oletko tehnyt positiivisen testin???

turhaan niitä ruumiinlämpöjä seurailemaan!!!! sanoit että kuukautistesi olisi pitäny alkaa 9.10 eli olet ovuloinut n pariviikkoa enne ku kuukautisten olis pitäny alkaa..

mulla lämpö on pysytellyt kokoaika niukin naukin 36 asteessa ja nyt meneillä jo rv 20

Äänestä

Kommentoi aloitusta


itkuinen kirjoitti:

Kuukautiseni olisi pitäneet alkaa lauantaina 9.10.
Aamulämpöni nousi ovulaation jälkeen vain 36.5 asteeseen saakka. Tänään maanantaina lämpö olikin vain 36.4.
Voinkohan olla enää raskaana? Onko kellään ollut näin matalaa lämpöä? En jaksa enää :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu