Lomamatkallamme poikkeamme usein tänne, tänään kun ajoimme paikka näytti ettei se ole auki, ei yhtään autoa, aution tuntuinen..? Kahvila on todella kauniilla paikkalla, onko se kiini?
Niini Cafe Viitasaari
Lomamatkailijat
144148
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Mekin käymme siellä avoinna ainoastaan 10-18 kuulemma...??
Huikea idis! Kokkilan rannasta lotja Sisämaan rantaan ja pienellä tuunauksella,tervan tuoksuinen kesä-kahvila
No joo! Höpö höpö ja huomenna lisää. Lahonnu paaska, ei siitä ole mininkään.
met kyläläiset otamma joskus laatuaikaa keskenämme emmekä halua siihen joutavia horisijoita sakkiimme,,,pitänee laittaa ilmootus plakaatti esille"omaa aikaamme on tämä,"ja peukun kuva osoittamaan seuraavaa kahvilaa kohti.
NiiniCafe on hienolla paikalla ja sillä voisi tahtoessaan ja osatessaan tehdä hyvää tiliä. Onko yritys muuten vielä myynnissä?
On se
Osta siitä kahvila ja laita pannu porisemaan. Rahat Suomeen ja ropsit ulkomaille.
ftdrydt
Niinicafe on hienolla paikalla.zOlisko nuorelle yrittäjälle sopiva homma?Uusia ideoita ja sellaisia,että matkailijat pysähtyy.
Ihana paikka!
Satuttiin näkee mainos facebookista ja tottakai menimme sinne.
Hieman nyrpeitä. Emäntä näytti siltä kuin asiakkaat olisivat voineet mennä muualle kuin sinne... isäntä ei tervehtinyt asiakkaita kun ulkona oli.
Eka ja vika kerta kun tuli käytyä.
T. Ulkopaikkakuntalainen
Nytpä uudet yrittäjät. On hinnat taivaissa, jessus. Kauankohan lie pysyy pystyssä taas.
Nyt taisi jo mennä nurin? Suljettu ja some tilit poistettu.
Hyvät pehmikset oli tänä kesänä. Tätä lisää! Kyltit houkuttelevat ja hyvin aseteltu. Sulkemisesta hyvin infottu. Odotan uutta kesää!!