Äiti löi mua äsken käteen kaksi kertaa. Sit se tuli mun huoneeseen ja siirsi mun tavaroita lattialla. En halua enää asua kotona. Haluan muuttaa pois.
APUA!!!!!!
föwöd
6138
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Lyökö äitis suo joka päivä vai oliko se van se yksi kerta.
Äitisi varmasti välittää susta kaikesta huolimatta mutta suuttuin jostain kyseisenä päivänä! Olet turvassa jos jäät kotiin, ei ole järkeä karata. Joillakin ei edes ole kotia eikä vanhempia turvana. Mutta sinulla on joten älä huoli!
Munkin äiti on vetänyt mun hiuksista kovaa ja lyönyt, mutta välittää minusta silti. Joskus vanhempia ärsyttää jokin asia ja tekevät juttuja jota katuvat jälkeen päin.
Se oli yks kerta.
Voit kyllä sanoa äidilles, että sanoa saa mutta käsiksi ei ole oikeutta hänellä tulla.
Toivotaan, että hän katuu tekojaan! :)
Mun äiti kuristi mua kerran, älkää tulko sanoo että pitää kerto lasten suojeluun tai jotain, koska se asia on jo hoidettu :)
Hahah, kylläpä nykyään halutaan vähästä muuttaa pois, oma äitini on purrut minua käteen muutamaan kertaan ja lyönyt lukemattomia kertoja. Kaikki ne ihan hyvistä syistä, ärsytin häntä ihan tahallani.