Mua ei oikeastaan haittaa paaskaakaan jos joku haukkuu tän tyylin mutta ihan kiinnostuksen vuoksi kysyn.
Tyttö, joka pukeutuu thrash tyyliin, eli käyttää yleisimmin mustat farkut, joku bändipaita, rässiliivi, farkkutakki tai musta nahkatakki, ja jotku tennarit tai maiharit.
Olen itse tämän tyylinen (tällästä musiikkia myös kuuntelen) ja omaan luonnonblondit hiukset kylläkin.
Erityisesti pojat onko tää ihan hirveätä teiän mielestä?
Mitä mieltä tästä tyylistä tytöllä?
Thrash
8
334
Vastaukset
- klxöslcklcöföaöqöclv
oon tyttö mut kuulostaa iha vitun hyvän näköseltä
- Migaeeel
Ei oo iha mun tyylii
- thrasheri
kuvailit juuri minut hiuksia myöten
Ei ole kyllä ihan mulle ainakaan se kenestä tykkäisin. Olen siis 03 poika. Enemmän on joku huppari ja farkut mun tyyliä, etenkin vaaleat farkut blondilla😍 Nousee heti kyrpä.
- Grungehipsreri
Oii sun tyyli 💕
- poika12345
kuulostaa hienolta!
- nästi.suitsait
ja näyttää mikhael monroelta
- rocknroollll
oisit hiton cool. siitä vaan. kannattaa olla erilainen kuin muut
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 524548
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1494197- 673832
- 1253800
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans433625Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe773453- 983021
- 542875
- 252696
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p142404