Paljonko maksaa???

Eli mondeosta (99) leikkas kone kiinni ja tarttis siis hommata uus td -kone, 1.8. Eli paljonko ne maksaa? Tuossa ois yks alle 100 tonnia ajettu 1300 ekeä. Onko ok hinta vai voiko saada halvemmallakin? Vastatkaa pian!!!
1452
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

.....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaimo kirjoitti:

Eli mondeosta (99) leikkas kone kiinni ja tarttis siis hommata uus td -kone, 1.8. Eli paljonko ne maksaa? Tuossa ois yks alle 100 tonnia ajettu 1300 ekeä. Onko ok hinta vai voiko saada halvemmallakin? Vastatkaa pian!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu