Olemme muuttamassa satakunnan alueelle ja meillä olisi ajankohtaista käyttää koiraamme lonkka- ja kyynärkuvissa. Missä olisi osaavat eläinlääkärit mutta silti edullinen kuvauttaa koira? Olemme muuttamassa Euraan joten eläinlääkärin tulisi olla sektorilla Eura-Rauma-Pori -Kokemäki-Harjavalta-Kokemäki-Huittinen.
Lonkkakuvaus satakunta
3
3534
Vastaukset
- Kankaanpäästä löytyy
Ei ihan osu tuohon antamaasi alueeseen, mutta Satakunnassa kuitenkin. Kankaanpäässä toimii ell Kari Ventelä, joka on oikea guru lonkka/polvikuvauksissa. Ventelälle on melko vaikea saada aikoja koska hänelle tuodaan koiria kuvattavaksi ympäri Satakuntaa ja Pirkanmaata ja kauempaakin.
Meillä on kaikki koirat kuvattu siellä (hintakin kohtuullinen) ja oikeastaan kaikki isommat operaatiotkin on tehty siellä, vaikka asumme Tampereella. Meidän viiden koiran sakilla ei ainakaan ole muuta kuin postiivista kerrottavaa hänestä.- Anonyymi
On joo oikein guru, hommansa osaa, mutta ei mitään taitoja asiakkaan kanssa, nainen klinikalla myös hyvin ylimielinen, keskenään kyllä heillä juttu luistaa. Ällöttävää. Menen mielelläni jatkossa ell guruille, joille ei naama ratkaise ja palvellaan asiakasta kuin asiakasta naamasta riippumatta.
- Ei ihan lähitienoo
Koira ja kissaklinikka Raisiossa eli Metsämäen raviradan lähellä. Kannattaa varautua pitempiin el.lääkärimatkoihin kun tännepäin muutat. Hyvää ei läheltä löydy, vahinko!
Ja päivystysaikana kannattaa muistaa että Turusta ja Hattulasta saa apua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1265636
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai974857Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1404814Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3932380- 1302286
Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää
Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv21997- 1091876
- 2561607
- 3821363
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.601203