Lonkkakuvaus satakunta

sesse1234

Olemme muuttamassa satakunnan alueelle ja meillä olisi ajankohtaista käyttää koiraamme lonkka- ja kyynärkuvissa. Missä olisi osaavat eläinlääkärit mutta silti edullinen kuvauttaa koira? Olemme muuttamassa Euraan joten eläinlääkärin tulisi olla sektorilla Eura-Rauma-Pori -Kokemäki-Harjavalta-Kokemäki-Huittinen.

3

3578

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kankaanpäästä löytyy

      Ei ihan osu tuohon antamaasi alueeseen, mutta Satakunnassa kuitenkin. Kankaanpäässä toimii ell Kari Ventelä, joka on oikea guru lonkka/polvikuvauksissa. Ventelälle on melko vaikea saada aikoja koska hänelle tuodaan koiria kuvattavaksi ympäri Satakuntaa ja Pirkanmaata ja kauempaakin.

      Meillä on kaikki koirat kuvattu siellä (hintakin kohtuullinen) ja oikeastaan kaikki isommat operaatiotkin on tehty siellä, vaikka asumme Tampereella. Meidän viiden koiran sakilla ei ainakaan ole muuta kuin postiivista kerrottavaa hänestä.

      • Anonyymi

        On joo oikein guru, hommansa osaa, mutta ei mitään taitoja asiakkaan kanssa, nainen klinikalla myös hyvin ylimielinen, keskenään kyllä heillä juttu luistaa. Ällöttävää. Menen mielelläni jatkossa ell guruille, joille ei naama ratkaise ja palvellaan asiakasta kuin asiakasta naamasta riippumatta.


    • Ei ihan lähitienoo

      Koira ja kissaklinikka Raisiossa eli Metsämäen raviradan lähellä. Kannattaa varautua pitempiin el.lääkärimatkoihin kun tännepäin muutat. Hyvää ei läheltä löydy, vahinko!
      Ja päivystysaikana kannattaa muistaa että Turusta ja Hattulasta saa apua.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuolemanrangaistus

      Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen
      Laki ja rikos
      71
      5545
    2. Muistakaa persut, että TE petitte, ei kokoomus

      Miksikö kukaan ei arvostele kokoomusta? No sen vuoksi, että kokoomus noudattaa vaalilupauksiaan. Sen sijaan TE persut,
      Maailman menoa
      272
      4857
    3. Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa

      Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk
      Maailman menoa
      39
      3168
    4. Seuraava hallituspohja - Kokoomus, kepu, persut + KD

      Kokoomus saa ainakin 20% kannatuksen ensi vaaleissa, keskusta sanoisin noin 15%, persut todennäköisesti enemmän, ehkä 17
      Maailman menoa
      255
      2994
    5. Outo ilmiö - vasemmistolaiset eivät kirjoita mitään kokoomuksesta

      joka sentään johtaa hallitusta, ja jonka talouspolitiikkaa noudatetaan. Nämä muutamat vasemmistolaiset jotka täällä aina
      Maailman menoa
      103
      2630
    6. Lopetan ikävöinnin

      Ei meistä enää koskaan tule mitään. Olen ikävöinyt ja kaivannut enkä saa mitään vastakaikua ja lämpöä. Parempi erillään
      Ikävä
      5
      2092
    7. Maria Veitola kommentoi soutelija Saarion huomionhakuisuutta

      "Minusta on jotenkin kuvottavaa, kuinka kovalla intensiteetillä Suomi-media seuraa miessankari Jari Saarion merihätää. S
      Kotimaiset julkkisjuorut
      336
      2052
    8. Muovipusseista pitäisi saada panttimaksu takaisin

      Ostan joka päivä yhden muovipussin, ja niistä palautuu keskimäärin takaisin kaupan pullomaatin yhteydessä olevaan roskik
      Maailman menoa
      65
      1771
    9. Väestöstä vain vassarit vaihtuvat nopeammin kuin persut

      Kevääseen 2023 verrattuna vassareita 50 prosenttia enemmän, ja persuja 25 prosenttia vähemmän.
      Maailman menoa
      15
      1555
    10. Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?

      Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t
      Filosofia
      2
      1546
    Aihe