Hujoppi

Olen 14v tyttö ja olen 175cm pitkä. Tässä maailmassa vaan pojat sattuu oleen 160-170cm ......
Että mietin vaan kun täällä pojat sanoo olevansa jotai 180cm korkeita niin onko tämä täyttä kusetusta?
577
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei

Äänestä
  • Noh, ite ainakin olen 14 v ja 178 cm pitkä. Elikkäs aika lähellä oon itsekin.

    Äänestä

Munkin koulussa on vaan just jotain 160-170cm pituusii veijareita ja itekkin oon 175cm pitkä.. :/

Äänestä

Kyllä ne pojatkin sitten kasvaa kun vähän vanhenee.

Äänestä

15v 201cm pitkä, joten ei, kyl meit pitkiiki on. Meet vaa johonki rappusil ja katot ylöspäi nii huomaat niit pitkii

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kusetustako? kirjoitti:

Olen 14v tyttö ja olen 175cm pitkä. Tässä maailmassa vaan pojat sattuu oleen 160-170cm ......
Että mietin vaan kun täällä pojat sanoo olevansa jotai 180cm korkeita niin onko tämä täyttä kusetusta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu