Juhani Seppänen taas tekee ohjelmaa suomalaisia haukkuen kuten ennenkin.
Istuu rumassa huonossa ryhdissä, naamakin kuin petolintu takaapäin. Juhani Seppänen on renttu luonteeltaan. Hän on oman kansansa petturi. TAAS.
Huononluonteinen
3
168
Vastaukset
- Itse onkin ainoita
surkimuksia Suomessa, joku pultsari näyttää yhtä ryhtinsä-menettäneeltä ja lakastuneelta kuin tuo Juhani Seppänen.
- Joo tunnusomaista hä
nelle on: luhistunut asento , surkee, ja ivallisuus suomalaisia kohtaan, en myöskään ole ikinä tykännyt tyypistä.
- Toinen kin
miinusmerkkinen "ihastus" suomalaisilla on tuo kuudennet häänsä iltapäivälehden palkkioita ja kuuluisuutta saadakseen pitänyt mies.
Ketjuja lukiessani muistin vanhan ja kokeneen vihkipapin sanat Matti Nykäsen kuudensissa häissä. Hän kertoi sanoneensa:
"Minä en maalaa teille ruusuista tulevaisuutta, sillä elämä on täynnä taistelua ja vastoinkäymisiä, ja niiden välissä vaikeampiakin aikoja."
Sitä kai se pappi tarkoitti, että pelkkä seksi ei nyt enää riitä, vaan joitain vastoinkäymisiäkin tulisi yrittää yhdessä sovinnossa työskennellä pois, ja taisteluahan se voittaminen vaatii.
Mutta Matti se vain ilmoitti, että kuusi kertaa per päivä seksiä harrastetaan. Sitten kai alkaa se ulkonäön uusmuotoilu taasen.
Hän on jäänyt vauvaksi, millainen perhe mahtoi plla?
Onko tosi se huhu, että apukoulun on käynyt?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.212634Kumpi on sekaisempi - Koskenniemi vai Trump?
Koskenniemi haukkui Trumppia A-studiossa, niin että räkä lensi suusta. Sen sijaan Trump puheessaan sanoi, että Grönlant1012537- 2021374
- 941271
- 1221256
"Pähkähullu ruhtinas" sanoi a-studiossa maailmanpolitiikan professori...
...Martti Koskenniemi Trumpista ja hänen toimintatavoistaan, vertasi 1600-luvulla eläneeseen Aurinkokuninkaaseen Ludwig3021228Riikka Purra perustelee hallituksen leikkauspolitiikkaa
Odotukset ovat kovat, mutta puhe on poikkeuksellisen onttoa jopa hallituksen omalla mittapuulla. Vastuu työnnetään alas,20997Toivottavasti myös pysyy häkissä
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011754428.html 😡😡😡 tommosia saastoja sitä näyttää Suomussalmen suunnalta sikiävän �12977Martina ja Matias
Mahtaako Martina yrittää saada Matiasta uudeksi sulhaseksi, niin saisi ne prinsessa häät, mitkä jäi pitämättä, kun Aussi211969- 60887