Huononluonteinen

TAAS

Juhani Seppänen taas tekee ohjelmaa suomalaisia haukkuen kuten ennenkin.
Istuu rumassa huonossa ryhdissä, naamakin kuin petolintu takaapäin. Juhani Seppänen on renttu luonteeltaan. Hän on oman kansansa petturi. TAAS.

3

170

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Itse onkin ainoita

      surkimuksia Suomessa, joku pultsari näyttää yhtä ryhtinsä-menettäneeltä ja lakastuneelta kuin tuo Juhani Seppänen.

    • Joo tunnusomaista hä

      nelle on: luhistunut asento , surkee, ja ivallisuus suomalaisia kohtaan, en myöskään ole ikinä tykännyt tyypistä.

    • Toinen kin

      miinusmerkkinen "ihastus" suomalaisilla on tuo kuudennet häänsä iltapäivälehden palkkioita ja kuuluisuutta saadakseen pitänyt mies.

      Ketjuja lukiessani muistin vanhan ja kokeneen vihkipapin sanat Matti Nykäsen kuudensissa häissä. Hän kertoi sanoneensa:
      "Minä en maalaa teille ruusuista tulevaisuutta, sillä elämä on täynnä taistelua ja vastoinkäymisiä, ja niiden välissä vaikeampiakin aikoja."

      Sitä kai se pappi tarkoitti, että pelkkä seksi ei nyt enää riitä, vaan joitain vastoinkäymisiäkin tulisi yrittää yhdessä sovinnossa työskennellä pois, ja taisteluahan se voittaminen vaatii.

      Mutta Matti se vain ilmoitti, että kuusi kertaa per päivä seksiä harrastetaan. Sitten kai alkaa se ulkonäön uusmuotoilu taasen.

      Hän on jäänyt vauvaksi, millainen perhe mahtoi plla?
      Onko tosi se huhu, että apukoulun on käynyt?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vedonlyöntiä .

      Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka
      Ähtäri
      38
      3552
    2. rakastan jotakin

      en uskalla sanoa sitä täällä ääneen
      Ikävä
      11
      3368
    3. Mikä on sun mielestä suurin kusetus maailmassa?

      Mikä on sun mielestä suurin kusetus maailmassa?
      Ikävä
      148
      3138
    4. Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi

      pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?
      Ikävä
      103
      2635
    5. Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua

      MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv
      Maailman menoa
      74
      2615
    6. Hei Antti. Minähän varoitin jo 2 v sitten, ettei sinusta tule pääministeriä, vaikka kuinka

      voittaisit vaalit. Vasurit ovat aina puukottaneet toisiaan selkään, eivät koskaan edestäpäin. Marinistit varsinkin IL t
      6
      1478
    7. Minkä tunteen tunnet

      juuri nyt? ap kiitollisuuden.
      Tunteet
      44
      1435
    8. Päivi Räsänen sai kutsun kongressiin todistajaksi.

      Pystyykö Päivi pysymään totuudessa ja kertomaan kongressille, että raamattu ei ole lakikirja jota pitäisi noudattaa poli
      Maailman menoa
      400
      1166
    9. Minkä kouluarvosanan (4-10) annat Thank God, sä tulit! sarjalle?

      Katsoitko Thank God, sä tulit!? Uusi viihdeohjelma ei ollut kaikkien makuun, mutta jotkut tykkäsivät. Minkä kouluarvos
      Tv-sarjat
      52
      1079
    10. Kaikkea hyvää kaikki

      Kaikkea hyvää kaikki ja positiivisia ja hyviä asioita. Kylmää on kovia pakkasia. Pikku hiljaa kevättä kohti taas. Voimaa
      Ikävä
      6
      910
    Aihe