Hei! Olen nuori nainen joka on lähdössä ensimmäistä kertaa turkkiin tämän kuun lopussa, ja olisi kiva jos joku jolta löytyy kokemusta Side nimisestä kaupungista niin olisi kiva kuulla millainen paikka se on, mitkä ovat hyvät ja huonot puolet jne. :) Lisäksi olisi mukava kuulla yleisesti mielipiteitä Turkista, ohjeita sinne matkustavalle, sekä kiinnostaisi että millainen asema siellä on naisilla, arvostetaanko yhtään? Kiitos paljon jo etukäteen jos joky viitsii vastata! :)
tietoa sidestä ja turkista?
turkkiiin
3
273
Vastaukset
- turkkiiin
Ja anteeksi kirjoitusvirheet.. :D
- :))
Side on todella kiva paikka. Pienempi kuin esim. Alanya eli ei bilepaikkoja niin paljon löydy, jos sellaisia kaipaa. Myöskin kaupankäynti on rauhallisempaa. Rannat on hyvät ja nähtävyyksiäkin löytyy. Jos koko Side on kierretty pääsee sieltä helposti vaikka Manavgatiin käymään.
- no mahtuuhan näitä
Mikähän siinä on. Että tämäkin aloitusten tehtailija on liian laiska lukemaan vanhoja keskusteluja Turkista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 467575
- 334183
- 573685
- 503170
- 172856
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons572481- 542388
- 402329
- 452322
- 162266